רוזנבאום ריצ'ארד Rozenbaum Richard

000
הקמת פרויקטים ייחודיים בגינון ומערכות גינון מתקדמות
כתובת>סמדר 7, ירושלים טלפון> 052-2879654

גנים חכמים

בגינות ובגני הגג שיצר ריצ'ארד רוזנבאום הצמחים מלבלבים בהרמוניה מושלמת, זה עם זה ועם החלל האדריכלי שאותו הם ממלאים. ריצ'ארד הוא אדם יסודי ובעל חוש אסתטי מפותח, והחברה בבעלותו מציעה שירותי ייעוץ והקמה של פרויקטים בגינון, ומספקת פתרונות אגרונומיים מתקדמים תוך שיתוף פעולה צמוד עם מעצבים ואדריכלים. הקו המוביל פשוט ונקי אך מסוגנן - מספר מוגבל של צמחים מהסוג הנכון
מדגישים את יתרונות החלל והבית. "רוזנבאום" מתמחים בגינון גינות פרטיות ודירות פאר, ומעורבים בתכנון כבר משלב הבנייה, כדי לאפשר יישום אופטימלי של חידושים טכנולוגיים כגון טפטפות נסתרות, דישון אורגני ועוד. לא מדובר רק בגינה ירוקה או בגג פורח, אלא בחוויית גינון ועיצוב מן השורה הראשונה, המבטיחה לכם שנים ארוכות וירוקות של הנאה.


של מי> רוזנבאום ריצ'ארד
כדאי לדעת> החברה, המתמחה בגינון גג, משתמשת בטכנולוגיה חדישה המאפשרת לְגַנֵּן קיר אנכי, כמו חזית בית או בניין, תוך זמן קצר. אחרי כמה חודשים תכסה צמחייה ירוקה את כל הקירות.
הכי הכי> אמינות המוצרים והאחריות שניתנת לאורך שנים, יחד עם שירות קשוב שמטרתו להגשים את חלומות הלקוח.
אתר> www.rrgardening.com
שעות פתיחה> בתיאום מראש.
 

Rozenbaum Richard
Advanced Gardening Systems
In Richard’s gardens and amazing roof-top gardens the plants live happily ever after. His meticulous, clean-line work and esthetic sense are responsible for several remarkable gardening projects. Optimal use of technological advances and agronomical solutions as well as working closely with designers and architects assure you optimal results. 
Add> 7 Smadar St, Jarusalem   
Tel> 052-2879654
Web> www.rrgardening.com