נאור-גילים Naor-Gilliam, Art Consulting

000
מקום לאמנות עכשווית
כתובת> הייטאצ', רח' גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח    טלפון> 09-9558429, 054-2438840

האוצרות לשירותך

מה לגלריה לאמנות ולחלל תצוגה של מטבחי יוקרה? האמונה כי האמנות משתלבת בבית ובחיי היום-יום. זה לפחות הרעיון שמאחורי הגלריה "נאור גילים", הממוקמת בלב חלל התצוגה של מטבחי הייטאצ' ומתמחה בייעוץ בבחירת אמנות. לרשות הלקוחות עומדות הבעלים, דפנה נאור ולילך גילים, כמו גם צוות של יועצות שלכולן רקע בתחום האמנות. הצוות המיומן מסייע לא רק
בבחירת פריטים, אלא גם מייעץ בנוגע להעמדה ולתלייה בחלל. הצוות מייעץ גם בבחירת עבודות אמנות לחללים ציבורים וכמובן למשרדים. העבודה נעשית בעזרת קשר ישיר עם גלריות ואמנים בארץ ובעולם, ואינה מוגבלת לעיסוק בציורים ובצילומים בלבד - בעזרת "נאור גילים" תוכלו לשלב בבתיכם גם פסלים, פסלי קיר, גופי תאורה אמנותיים ואפילו עבודת וידאו בטכניקות עכשוויות.


של מי> לילך גילים ודפנה נאור
כדאי לדעת> קשר משולש: הלקוח, האדריכל והגלריה - השילוב המנצח והיעיל ביותר.
הכי הכי> לאחר שהלקוח בוחר את האמן, ניתן לבקר בסטודיו, לבחור עבודה מתאימה ואף ליצור עבודה בהזמנה אישית.
אתר> www.ng-art.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-19:00; ו' 10:00-14:00
 


Naor-Gilliam
Art Consulting
What does an Art Gallery has to do with a show room for Luxury Kitchens? The notion that art can be combined in everyday life. The owners, Daphna Naor and Lilach Gilliam, will not only help you choose the artworks, but also regard placing and hanging them. Paintings, Photographs, Sculptures and contemporary Video Art Works are available.
Add> Hightouch, 16 Galgaley Haplada St, Herzeliya Pituach
Tel> 054-2438840, 09-9558429
Web> www.ng-art.co.il