טלי'ס Talis

000
עיצוב וסטיילינג
כתובת> אחד העם 8, תל אביב טלפון> 03-5108848

דייט עם טלי

יש אנשים שמותירים את חותמם בכל מקום. כזו היא טלי סבג: כל בית, מלון בוטיק או מסעדה יזכו תחת ידיה לשדרוג משמעותי ולמראה ייחודי, חם, נעים ומלא נשמה. טלי מלבישה ומעצבת בתים ואירועי בוטיק, והופכת כל חלל לבית, על כל המשתמע מכך. עיצוב הבית הוא עבורה אמנות של חיבור נכון בין הפריטים, ובעיקר של חיבור עם הלקוח. "זה כמו דייט בין גבר לאישה: חייבים ליהנות מהתהליך, וצריך שהתוצאה
תרגש". ובאמת, כל פעם שנכנסים ל"טלי'ס" מתרגשים מחדש - מהחלל המשתנה תדיר, מהדמיון ומהיכולת לחדש ולרתק. ב-Show room שלה תמצאו גופי תאורה בלתי שגרתיים, פריטי דקורציה, פריטי טקסטיל לבית וכורסאות בריפודים ייחודיים, שאפשר לייצר גם לפי הזמנה. תחנת חובה לחובבי הסטיילינג בסיבוב הבא בנווה צדק.


של מי> טלי סבג
כדאי לדעת> מהות העסק: אטמוספרה, סטייל, דיזיין, אופנה.
הכי הכי> “Atmosphere Design” - ריחות ובשמים לבית, כמו מקלות ריח בבקבוקים יוקרתיים ונרות על בסיס בשמים מצרפת. וגם: קולקציית בגדי החופש וקולקציית עונת המעבר, בגדים קלילים ונעימים לחורף הישראלי.
מייל> info@talisad.com
שעות פתיחה> ב'-ה' 10:00-16:00; ו' 10:00-14:00; ובתיאום טלפוני.
 


Talis
Styling and Design
For Tali, designing a home is about the process and about creating the right relationship with her customers to produce a truly exciting result. At “Tali’s” Show room she stocks unique lighting fittings, home textiles and exclusively furnished armchairs to help create an exciting effect.
Add> 8 Ahad Ha’am St, Tel Aviv
Tel> 03-5108848
Email> info@talisad.com