סולימה Sulema

000
בוטיק מזון
כתובת> הגרניט 1, אזור התעשייה מצפה ספיר, צור יגאל   טלפון> 09-7499006

חלון לים התיכון

לאוהבי הריחות, הצבעים והמחירים בשוק לוינסקי, שמעדיפים חוויית קנייה אינטימית - חנות המפעל של "סולימה" היא המקום המושלם עבורכם. חנות קסומה המעוצבת כממתק ומספקת חוויית קנייה חושנית וקולינרית - גבעות קינמון וכורכום, הרים קטנים של אורז ופירות מיובשים, יינות, שמן זית ועוד, לצד כלים ואריזות מתנה מעוצבות. יוסף סולימה, בן למשפחת
סוחרים שעלה מיוון, ושני בניו, החלו דרכם לפני 60 שנה בחנות קטנה לקליית קפה, שהתפתחה לחברה לייבוא מזון, מהמובילות בתחום. דנה, דור שלישי למשפחה, שילבה בעסק את אהבתה לאסתטיקה והקימה את חנות הבוטיק, שבה אפשר לרכוש מזון יבש, הכי איכותי שיש, לשבת על כוס קפה לצד צלוחית עוגיות, או לעצב מתנה מקורית כמו כלי חרס עם פירות מיובשים.

של מי> משפחת סולימה
כדאי לדעת> בעלי החנות הם גם היבואנים ולכן המוצרים בה טריים ומשובחים, והמחיר לא גבוה. יש בית קפה קסום ושירות משלוחים לאזור המרכז והשרון.
הכי הכי> החנות עצמה: גבעות של תבלינים, פירות יבשים, פיצוחים ושלל מוצרים, צבעוניות מרהיבה וריחות משגעים. חוויה לכל החושים.
אתר> www.sulema-itl.com
שעות פתיחה> א'-ה' 09:00-20:00; ו' 08:00-14:00

 

 

Sulema
Food Boutique

What started as a family owned spice shop has turned over the years into a delightful boutique shop, where you can find all manner of spices, nuts, coffee and tea and know that all the produce, being direct from the importer, is fresh and well priced. 
Add> 1 Granit St, Z.Y. Kohav Yair
Tel> 09-7499006
Web> www.sulema-itl.com