לימור תירוש Limor Tiroche

000
סדנאות בישול וארוחות ערב פרטיות
כתובת> הצדף 1, יפו    טלפון> 052-5389733

בון-אפטיט, יפו

לימור תירוש נדבקה בחיידק הבישול במקום הראוי ביותר - בשוק מקומי של עיירה קטנה בצרפת. לאחר חזרתה לארץ החלה לערוך בביתה היפהפה שביפו סדנאות בישול לקבוצות וכעת היא אף מארחת בו ארוחות ערב אינטימיות באווירת משתה, ברוח אישיותה החמה והצבעונית. הסדנאות מתחילות בארוחת בוקר מפנקת שלאחריה מבשלים, אופים וכמובן אוכלים.
בדומה לתפריט הסדנאות, גם תפריט המשתה נבנה בהתאמה מיוחדת לכל משתתף וחוגג. לאחר קוקטייל על המרפסת המשקיפה לים, נהנים הסועדים מארוחה שהיא חגיגה של אוכל אותנטי, שמחה ואנינות טעם. כל הארוחות מוגשות בכלים ייחודיים, פריטים שלימור (אספנית ואוצרת אמנות) ליקטה במשך השנים ותורמים לאופייה הייחודי של הארוחה.

של מי> לימור תירוש
כדאי לדעת> במהלך הסדנה או הארוחה, אל תשכחו להרים את העיניים, לנשום את הים ואת נמל יפו ולבחון את פריטי האמנות והחפצים העתיקים המעטרים את החלל.
הכי הכי> ארוחה המשלבת מטבח ים תיכוני ומטבח עילי-צרפתי: מרק ערמונים, לוקוס עם טחינה ויוגורט בקראסט עשבי תיבול ופיסטוקים, ולקינוח כנאפה מרציפן עם גלידת וניל ותאנים חמות מקורמלות.
אתר> www.limortiroche.com
שעות פתיחה> בתיאום מראש

Limor Tiroche
Cooking Classes and Authentic Private Dinners
A private dinner at Limor’s house is a beautifully intimate feast. Start off with a cocktail on the balcony and then move on to an authentic gourmet meal. Her cooking classes begin with a lovely breakfast and then continue on to interesting and colorful few hours of cooking, baking and, naturally, eating. A true celebration of art, food and atmosphere.
Add> 1 Hatzedef St, Jaffa
Tel> 052-5389733
Web> www.limortiroche.com