הבית של ניבה Niva's Home

000
בית ספר לבישול ביתי ואירוח כפרי
כתובת> הנחלים 10, בצרה    טלפון> 054-2575222 ;054-4223318

טעמים של בית

בבית של ניבה לומדים לבשל לפי מתכונים פשוטים וטעימים, שהכנתם אורכת לא יותר מ-20 דקות. עניין של עיקרון. ניבה למדה להכיר מקרוב את העכבות והקשיים שיש לאנשים במטבח הפרטי שלהם ואת הדרכים להשתחרר מהם. מכאן נוצרו קורסים וסדנאות בישול העונים לצורכי אוכלוסיות שונות, דוגמת אמהות שרוצות להפוך את הבישול ממטלה לחוויה יצירתית ומהנה, אבות
גרושים שאין להם מושג מה עושים במטבח או צעירים שיצאו מהקן ומעוניינים להתקיים מאוכל מהיר, טעים ומזין. כל הקורסים מציעים טיפים רבים שיסייעו לכם לחסוך זמן יקר במטבח מבלי לוותר על ארוחה ביתית, איכותית ומזינה. הבית הכפרי מעוצב לעילא, מפנק ונעים וכל כולו מזמין לאכול, להאכיל ולהתרווח באווירה המענגת את כל החושים.
 

של מי> ניבה וייס ומישל בויקו
כדאי לדעת> הבית של ניבה הוא מקום נפלא להתארח בו. ניבה ומישל יתפרו עבורכם את האירוע המבוקש - סדנה פעילה, סדנת צפייה או אירוח לארוחה משובחת סביב שולחן כפרי. מומלץ להזמין מקום שבועיים מראש לפחות.
הכי הכי> סדנאות בישול ואירוח פעילות לאנשים פרטיים או לגופים עסקיים, המשלבות למידה ועבודה בסדנה עם אירוח ייחודי ומפנק.
אתר> www.nivahome.co.il
 


Niva's Home
Home Cooking Classes and Hosting
Niva’s cooking classes are aimed at people who want to learn and change their cooking and eating habits. Concentrating on quick, tasty and nutritional meals, Niva’s classes are perfect for clueless single dads, young people who’ve just left the nest and mums trying to turn cooking into a joyous family activity.
Add> 10 Hanehalim St, Batzra
Tel> 054-4223318; 054-2575222
Web> www.nivahome.co.il
.il