מלון בוטיק וילה כרמל Villa Carmel Boutique Hotel

000
מלון בוטיק אירופי בחיפה
כתובת> היינריך היינה 1 (פינת שד' מוריה 30), חיפה    טלפון> 04-8375777/8

פנינת הכרמל

תמיד אהבנו את הים ואת הכרמל, את השווקים ואת היער, את בתי האבן ואת הנוף האורבני והאנושי הרב-גוני של חיפה. עכשיו יש עוד סיבה לבוא, ולהישאר ללילה. במרכז הכרמל, בתוך חורשת עצי ברוש ובמבנה לשימור שהיה בשנות ה-40 בית מלון נפתח "וילה כרמל" - מלון בוטיק בסגנון אירופי. 15 החדרים, ששופצו ביסודיות, מיישרים קו עם מיטב מלונות הבוטיק בארץ
ובעולם - עיצוב קפדני ומשתנה מחדר לחדר, פריטי ריהוט המשלבים בין וינטאג' לחדש, מוצרי טיפוח איכותיים ואבזור מפנק במיוחד. במלון פועלת גם מסעדת שף מוקפת גינה, וכן ספא מפנק וחדר טיפולים. בין אם אתם מגיעים לעיר לעסקים או לסוף שבוע רומנטי, "וילה כרמל" יהיה הבית האידאלי עבורכם בצפון.
 


של מי> בבעלות אורנית ושלום שטרית ובניהול מורן פלג
כדאי לדעת> מסעדת השף במלון פתוחה לקהל הרחב ואפשר לערוך בה אירועי בוטיק לעד 100 איש ופגישות עסקים. יש גם חבילות ושוברי ספא מפנקים.
הכי הכי> הג'קוזי והסאונה ב- “SpaRoof” הפתוח 24 שעות ביממה ומשקיף אל חורשת עצי הברוש, הספא המפנק וההקפדה על הפרטים הקטנים.
אתר> www.villacarmel.co.il
שעות פתיחה> 24 שעות ביממה.

Villa Carmel Boutique Hotel
European Boutique Hotel in Haifa

Exquisitely designed and keeping with international standards, the beautiful Villa Carmel boutique hotel offers the perfect weekend. With a spa, beauty treatments, a gourmet restaurant and luxuriously fitted rooms this is the ideal choice for your next northern escape.
Add> 1 Heinrich Heine St, Haifa
Tel> 04-8375777/8
Web> www.villacarmel.co.il