אופנה עם אופניים Ofna-Im

000
המרכז לאופני נוחות, בטיחות וסטייל מבית "Electrabike"
כתובת> קניון M הדרך, חניון תחתון, מחלף ינאי, כביש החוף טלפון> 077-7006477 

מאז המצאת הגלגל

החלום של כולנו הוא לרכוב בנוחות, על מושב רחב ורך מבלי להעמיס על הגב והצוואר או לאמץ את מפרקי הידיים. מהנדסי חברת "אלקטרהבייק" פיתחו שלדה המאפשרת רכיבה כזו, ובאופן בטיחותי במיוחד, תודות לאפשרות להוריד את הרגליים לקרקע בכל עת. באולם התצוגה של “Ofna-Im” מגוון ענק של דגמי נוחות מעוצבים, כמו גם אביזרים מקסימים להשלמת חוויית הרכיבה. החברה היא גם הנציגה הבלעדית בישראל של
“MyZigo”, עגלת-אופניים המשמשת כעגלה עצמאית המתחברת לאופניים. כך אפשר להסיע עד שני ילדים בבטחה בחזית האופניים, תוך שמירה מתמדת על קשר עין עם הפעוטות, ברכיבה חופשית מדאגות. העגלה מתנתקת מהאופניים בקלות, מתקפלת במהירות ונכנסת בקלות לתא מטען של מכונית רגילה. מוצר משפחתי בטיחותי שהוא סגנון חיים שלם. 


של מי> איריס ואופיר מנור
כדאי לדעת> ב “Ofna-Im” אפשר גם ללמוד לרכוב על אופניים. בזכות טכנולגיית הנוחות תלמדו לרכוב בבטיחות וביציבות, בתוך שעות ספורות בלבד.
הכי הכי> “Townie” - אופניים מעולים ונוחים לרכיבה בעיר, בכביש, בפארק ובדרכי עפר. לאחר רכיבת מבחן לא תרצו לרדת מהם.
אתר> www.ofna-im.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 12:00-18:30; ו' 09:30-15:00; שבת 11:00-16:00
 

Ofna-Im
Cycling with Style
“ElectraBike” have developed a new technology allowing for the most comfortable and safe bicycle ride. “Ofna-Im” stock "Electrabike" as well as many other beautifully designed bikes and accessories. Look for the fantastic parent powered baby carrier “MyZigo” - the perfect accessory for cycling parents.
Add> M Haderech Mall,
Lower car park, Yanai interchange
Tel> 077-7006477
Web> www.ofna-im.co.il