תלוי באמיר Amir’s Hammocks

000
ערסלים בין שמיים וארץ
כתובת> כפר ויתקין    טלפון> 050-7511892

תלו לעצמכם מתנה

מה מביא מטפל ברפואה סינית להפוך ליצרן ערסלים? אם תשאלו את אמיר, זו הייתה פשוט התגלות. אותה התגלות הולידה את "תלוי באמיר". אמיר מייצר מבחר גדול של ערסלים - ערסלי ישיבה, ערסלים לתינוקות, ערסלים זוגיים (שני ערסלים צמודים זה לזה - פטנט ייחודי לאמיר) ערסלי שכיבה, כיסאות ארוגים ועוד.
ההתערסלות בהם משרה שלווה ורוגע. כל הערסלים נעשים בעבודת יד, רובם בידי אמיר וארוגים בידי מאוריציו, מומחה אינדיאני באריגה מסורתית, שלמד את האומנות הזו בכפר הולדתו במרכז אמריקה. לא משנה איזה ערסל תבחרו - התרווחו, עצמו עיניים ותנו לעצמכם שעה קלה של הנאה בין שמיים וארץ.
 


של מי> אמיר גרין
כדאי לדעת> נוסף לערסלים, אמיר מייצר נדנדות מעץ מלא וסולמות חבלים, שאפשר לטפס וגם לשבת ולהתנדנד עליהם. הסולם מסייע לחיזוק ולהתפתחות, פיזית ומנטלית, של הילד המטפס עליו.
הכי הכי> ערסל קורטינה - ערסל שכיבה זוגי, ארוג בעבודת יד לפי מסורת אינדיאנית. אמנות של ממש.
אתר>
www.arsal-green.com

 


Amir’s Hammocks
Handmade Hammocks

Whichever hammock you choose from Amir’s wide selection, you’ve just bought yourself a little bit of relaxation and serenity. Amir has hammocks for sitting or reclining, hammocks for two and even baby hammocks, most are handmade by him while some are hand woven by his in-house expert Mauricio.
Add> Kfar Vitkin
Tel> 050-7511892
Web> www.arsal-green.com