קוראימלי Korimli

000
ספר אישי לילדים
כתובת> קיבוץ גליל ים     טלפון>  09-9528774, 054-2235344

והילד הזה הוא אני

ילדים תמיד אוהבים לשמוע סיפורים על עצמם. איך היו כשהיו קטנים, מעשים שקרו להם ואיך ולמה נבחר להם שמם. הספר הזה עונה בדיוק על הרצון ללמוד את ההיסטוריה האישית. בספר מקבלים הכוכבים משימה מהירח - לבחור לילד את שמו. הם יוצאים למסע ופוגשים חיות, כל חיה תורמת לילד את האות הראשונה
של שמה, ועד סוף הסיפור מורכב שמו המלא של הילד. זוהי מתנה נהדרת לתינוקות וגם לילדים מלידה ועד ראשית קריאה, משום שבכל גיל הילד מפיק מהספר דבר נוסף: התינוקות נהנים מהאיורים, הפעוטות מזהים את החיות ולומדים את אותיות שמם, והגדולים כבר יכולים לזהות אותיות ומילים ולקרוא בעצמם.


של מי> יעל עשת-ענבר, שרי כפיר
כדאי לדעת> "קוראימלי" מציע גם לוח שנה מיוחד לילדים שמזמן פעילות אינטראקטיבית של קריאה, למידה וקישוט, בצירוף גלויות ברכה ומדבקות. יש גם גלויות מאוירות וצפויים עוד ספרים ומוצרים ייחודיים ומפתיעים.
הכי הכי> הספר מתאים במיוחד כמתנת לידה אישית, מושקעת ומקורית להורים המאושרים ולתינוק שזה עתה נולד.
אתר> www.korimli.co.il

Korimli
A Personal Story
Children always love to hear stories about themselves, how they were when they were little or how their name was chosen. This book gives parents a beautiful way to tell that story. With every book personalized to the child’s name, it makes the perfect present for a new born.
Add> Kibbutz Glil Yam
Tel> 09-9528774, 054-2235344
Web> www.korimli.co.il