קוברי גאלרי Coveri Gallery

000
רהיטי יוקרה לצעירים, לנוער ולילדים
כתובת> הברזל 34, רמת החי"ל, תל אביב    טלפון> 03-6493269

כמו גדולים

ב"קוברי גאלרי" מבית "קוברי קידס - כיכר המדינה" מוצגים רהיטים לצעירים, נוער וילדים בקו מודרני המושפע מעולם המבוגרים. יש נגיעות שמתאימות אותם לגיל צעיר אבל האיכות, החומרים והסגנון ברמה של חנויות הרהיטים הנחשבות בעולם. כל הרהיטים מיוצרים באופן בלעדי עבור "קוברי גאלרי", מחומרי גלם איכותיים כגון עץ בצביעת אפוקסי, נירוסטה, זכוכית, מראות, עור ובדי יוקרה המיובאים מאיטליה. את כל הרהיטים אפשר
לייצר בהתאמה אישית ללקוח לפי מידות, צבע, חומרים וסוגי בדים. מעצבות הבית של "קוברי גאלרי" נפגשות עם הלקוחות, האדריכלים או המעצבים ומתכננות יחד אתם את הרהיט או החדר, כך שיתאים בדיוק לאופי, לצרכים ולטעם האישי שלהם. והרי ידוע לכולנו שבענייני טעם טוב ודרישות גבוהות, לצעירים של ימינו יש כמה דברים ללמד אותנו.


כדאי לדעת> אפשר לקבל שירות עיצוב עד בית הלקוח. אחת המעצבות מגיעה לבית הלקוח ומעצבת יחד אתו את החדר בהתאם לחלל ולטעמו של הלקוח.
הכי הכי> שולחנות כתיבה
וכורסאות רביצה.
אתר> www.coverikids.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-18:00; ו' 10:00-14:00


Coveri Gallery
Custom Made Furniture
“Coveri Gallery” produces custom made furniture for the Young, for Youths and for children with the quality, care and materials you’d find at top design stores. Their designers meet with the clients to plan together each piece - the materials, colors and fabrics, exactly to their customer’s needs and demands.
Add> 34 Habarzel St, Tel Aviv
Tel> 03-6493269
Web>www.coverikids.co.il