פלא Pele

000
מרפאת שיניים לילדים ולנוער
כתובת> ארלוזרוב 27, הוד השרון     טלפון>  077-4050816, מענה טלפוני 24/7

איזה פלא

הייתם מאמינים ש"כיף" ו"רפואת שיניים" הולכים יחד? ביקור אחד במרפאת "פלא", והילד לא ירצה לעזוב. ביקורים שגרתיים במרפאת "פלא" לא רק מסייעים במניעת תחלואי שיניים, אלא הם בילוי של ממש עבור הילדים. ד"ר הדס כץ-שגיא עיצבה את מרפאתה תוך חשיבה מעמיקה על עולמו של הילד ובמטרה להפוך את הביקור לחוויה נעימה: עץ מוצצים בחצר לילדים שמנסים להיגמל, פינת חי, ריהוט מודולרי מיוחד לילדים,
משחקי מחשב, פינת ציור ועוד. הטיפול מעודכן ומקצועי ביותר ולאחריו יכול הילד לבחור הפתעה מתיבת אוצר ולקבל קרטיב שירגיע את אזור ההרדמה וישאיר טעם מתוק בפה. ד"ר הדס תסביר לכם על היגיינת הפה למן בקיעת השן הראשונה של התינוק, ותלווה אותו עד שנות התיכון, והכול במסירות, מכל הלב ובתחושת שליחות אמיתית. אכן פלא.
 


של מי> ד"ר הדס כץ-שגיא
כדאי לדעת> הדס היא מומחית ברפואת שיניים לילדים ונמנית עם סגל המחלקה בהדסה עין כרם. היא מדריכה מתמחים וסטודנטים, עוסקת במחקר ומרצה בכנסים מקצועיים.
הכי הכי> פינת החי. בעלי חיים מסייעים לשיכוך חרדה ולריפוי - כל ילד יכול ללטף, לסרק ולהאכיל את החיות, ואפילו להכניס איתו חיה לטיפול.
אתר> www.peledent.co.il
שעות פתיחה> בתיאום טלפוני.

Pele
Dentistry for Kids
One visit to “Pele” dentist clinic and you can say goodbye to your child’s dental anxiety.
Designed more like a playground than a clinic, "Pele" has children’s well being in mind.
The professional treatment and the warm and attentive care ensure your child doesn’t leave with a bad taste in their mouth.
Add> 27 Arlozorov St,
Hod Hasharon
Tel> 077-4050816
Web>www.peledent.co.il