סוס ועגלה Soos Agala

000
סטודיו לעיצוב וייצור סוסי נדנדה מעץ
כתובת> סמטת ההדר 15, קדימה (כניסה מצומת הדסים)    טלפון> 054-4717286

אגדת סוסי העץ

"סוס ועגלה" הוא מקום של קסם ונוסטלגיה אישית עבור הבעלים, עופר, שגדל בחוות סוסים, ועבור כל מי שנכנס לסטודיו, השוכן בקצה פרדס עבות. אחרי שגדל, למד עיצוב, התחתן והפך לאב לשלושה ילדים, הגשים את חלומו לחזור לימי התום של ילדותו והקים את "סוס ועגלה" - חנות קונספט ובית מלאכה שעיקר עיסוקו עיצוב וייצור סוסי נדנדה מעץ בעבודת יד. הסוסים
נבנים אחד-אחד, מסוגים שונים של עץ, במגוון צבעים ובהתאמה אישית על פי בקשת הלקוח. בנוסף מציעה החנות מגוון צעצועים מעץ, יפהפיים ומיוחדים, שכולם נוצרים באותה רוח. חוות סוסי העץ הוקמה באהבה רבה, ואתם מוזמנים לבוא ולחלום יחד עם עופר על סוסים, עצים ורומנטיקה. 


של מי> עופר מור
כדאי לדעת> בחנות נערכות סדנאות נגרות אמנותית לילדים ולמבוגרים, בתיאום מראש. במסגרת הסדנה בונים סוסי נדנדה קטנים, סוסים על גלגלים ועוד.
הכי הכי> צמד סוסי נדנדה לתאומים וסוס נדנדה למבוגרים שיעלה חיוך ענקי על פני כל רוכב.
אתר> www.soosagala.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 09:00-13:00; 16:00-19:00; ו' 09:00-14:00
 

Soos Agala
Wooden Rocking Horses
A walk into Ofer’s carpenter’s workshop is like a nostalgic stroll down memory lane. Wooden rocking horses and other beautifully crafted wooden toys are all handmade with love and a passion for horses and carpentry. Ofer also conducts fantastic workshops at his studio, for kids and adults.
Add> 15 Hadar Lane, Kadima
Tel> 054-4717286
Web> www.soosagala.co.il