נעלי פרפר Butterfly Shoes

000
נעלי צעד ראשון ונעליים חגיגיות
כתובת> הפרחים 37, רשפון    טלפון> 09-9560326

נעלולי פלא

במושב הציורי רשפון שוכנות כמה וכמה חנויות מעניינות, ובהן חנות המפעל המוצלחת במיוחד של "נעלי פרפר", מותג ותיק ואיכותי של נעלי ילדים. הבעלים, נילי פרבנבלום, היא מעצבת רבת ניסיון, שעיצוביה שופעים טוב טעם ואהבה לילדים ומלאי מחשבה על בריאותם ועל ההתפתחות התקינה של הליכתם. "נעלי פרפר" מייצרים דגמים יפהפיים של נעלי טרום הליכה, נעלי
צעד ראשון מתקדמות מבחינה אורטופדית (בטכנולוגיית "פיזיופלקס" החדשנית), נעליים לגיל גן ולגיל בית ספר ואף נעלי מתבגרים אופנתיות. בנוסף, תמצאו בחנות דגמים של חברות מובילות מחו"ל, ובהן המותג “Bibi” מברזיל, המתמחה בנעלי צעד ראשון, ונעליים משגעות וחגיגיות של “Pampili”, אף הן מברזיל.
 

של מי> נילי פרבנבלום
כדאי לדעת> "פיזיופלקס" היא טכנולוגיה חדשנית שתורמת לעיצוב בריא של כפות הרגליים וליציבה נכונה. בשילוב גימור אנטי-בקטריאלי, עור נושם וסוליה קלה וגמישה, מרגיש הילד כאילו הוא יחף.
הכי הכי> נעליים חגיגיות לכל מאורע. נעליים ייחודיות ל"נסיכות", לשושבינות, לבנות מצווה ועוד. נעלי סירה או נעלי עקב, אלגנטיות ועם קורטוב שיק ילדותי.
אתר> www.parparshoes.com
שעות פעילות> א'-ה' 08:30-17:00; ו' 09:00-14:00

Butterfly Shoes
Children’s Footwear
“Butterfly” is a well known brand of children’s shoes. In the factory outlet in Rishpon you’ll find “pre-walking”, “first-step”, toddler shoes and much more, all made with the child’s well being and physical development in mind. The shoes are beautifully designed and are a joy for parents and children alike.
Add> 37 Haprahim St, Moshav Rishpon
Tel> 09-9560326
Web> www.parparshoes.com