נוסטו Nosto

000
אלבום זיכרונות
כתובת> התמר 15, בני עטרות     טלפון> 052-3355483; 054-5550669

יומני היקר

מחשבות על ילדותן המוקדמת והבלתי מתועדת הביאו את לירון יחזקאל, מעצבת גרפית, והגר מקובר, פסיכותרפיסטית, ליצור יומן ייחודי לשימור זיכרונות משנת החיים הראשונה. בעקבות היומן - "יומן אוצרות" - נולדה "נוסטו", חברת קונספט העוסקת בשימור זיכרונות. היומן הייחודי מציע טיפים ורעיונות לארגונו על גבי דפי פרגמנט תלישים, כך שבסופו של תהליך
האיסוף והכתיבה תיוותרו עם יומן אישי ללא תוספות והכתבות חיצוניות. ביומן אפשר לתעד את חוויות ההיריון, את הלידה ואת כל מה שאחריה. הוא כולל מעטפות עם גלויות, עץ משפחה ייחודי, מקום לצייר כף יד, סרגל טיפת חלב וכמובן דפים לתמונות. לכשיגדל התינוק, יוכל לקרוא את כתב ידם של ההורים ולדעת תמיד עד כמה הוא היה, ועודנו, אהוב.
 


של מי> לירון יחזקאל, הגר מקובר
כדאי לדעת> בקרוב יצא ב"נוסטו" ספר מיוחד לסבים וסבתות ובו מקום לתמונות, לסיפורים ולציורים של הנכדים - "ספר שוויץ" שמסייע לסבים להשוויץ בנכדים ביתר קלות.
הכי הכי> ציר הזמן המצורף ליומן, לציון פעמים ראשונות, עם כ-60 מדבקות מעוצבות לסימון ציוני דרך. אפשר למגנט אותו למקרר או לשמור מקופל בתוך הספר.
להשיג> בחנויות בוטיק נבחרות או דרך הגר ולירון.
אתר> www.nosto.co.il
 


Nosto
Memoir Album

This unique album is dedicated to your baby’s first year. With great tips and ideas for organizing it, the journal will hold your experiences of the pregnancy, birth and your child’s early ages. With plenty of room for photographs this makes the perfect gift for new parents.
Add> 15 Hatamar St, Bnei Atarot
Tel> 052-3355483; 054-5550669
Web>www.nosto.co.il