מרשמלו Marshmello

000
אירוח וימי הולדת, טקסטיל וריהוט אקסקלוסיבי לתינוקות
כתובת> הרותם 6, רשפון     טלפון> 09-9589544

חד פעמי ונצחי

"מרשמלו" היא חנות שכולה חגיגה. זה המקום להצטייד בו בכלים חד פעמיים מרהיבים לאירועים (כוסות שמפניה בעלות רגל מוזהבת, חבקי מפיות מהודרים, כוסות מעוטרות ועוד אוצרות שלא תרצו לזרוק). כאן תמצאו גם את כל הקישוטים, ההפתעות והמתנות שיהפכו את ימי ההולדת לאירוע מושלם. הפיניאטות הצבעוניות,  בצורות שונות לכל חג או אירוע, יטריפו את הילדים שעה שימשכו בסרטים וכל הממתקים הנחבאים יקפצו
לעברם. ולצד עולם החגיגות, שוכן עולם הטקסטיל: קולקציה מקורית של בגדים לתינוקות, מצעים מכותנה אורגנית, אהילים, וילונות, מגני ראש ועוד. כדי להשלים את מראה החדר תוכלו להזמין רהיטים לחדרי ילדים ותינוקות בסגנון פרובאנס: שולחן וכסאות, ארונות, ספסל-ארגז וגם עריסות נצרים מולבשות חצאית מגונדרת שיהפכו כל תינוק לנסיך קטן.
 


של מי> קרנית מסס ואביבה קמינסקי
כדאי לדעת> העיצוב והייצור נעשים במסגרת משפחתית והם בלעדיים ל"מרשמלו". בחנות נמכרים גם מוצרי קוסמטיקה אורגנית לתינוק ולנשים בהיריון של שלומית רוזן ל"אננדה".
הכי הכי> עריסת תינוק רומנטית מנצרים לבנים, מגני ראש דו צדדיים למיטת תינוק שאפשר להסיר בקלות מהכרית ולכבס, עשויים 100% כותנה.
אתר> www.marshmelloak.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 08:30-18:30;
ו' 08:30-14:00

Marshmello
Textile and Exclusive Furniture for Babies
“Marshmello” is a shop of celebration: stunning disposable cups, ornaments, surprises and gifts that make birthdays into perfect occasions. “Marshmello” also offers a world of textiles, an original collection of baby clothes, organic cotton beddings, drapes and even children’s furniture. Make any baby into the little prince.
Add> 6 HaRotem St, Rishpon
Tel> 09-9589544
Web> www.marshmelloak.co.il