וורקס אוף הארט works of heART

000
איור ועיצוב מוצרים לבית ולילדים
כתובת>נחמני 10, תל-אביב טלפון> 052-3700746

שמחה ממגנטת

המוצרים של נטע אור יעלו חיוך על פניכם גם ביום גרוע ויוסיפו אור לכל בית. נטע, מאיירת ומעצבת, יוצרת בגדי תינוקות מתוקים, כרטיסי ברכה ייחודיים, פדים מאויירים למחשב ו"מחזיקתיק" - פטנט מקסים לתליית תיקים על שולחנות. אבל הלהיט האמיתי הוא ה"מגנטע", שלל מגנטים מדליקים בעבודת יד: יש מגנטים מאוירים, מגנטים מבד, מגנטים מניירות יפניים, מגנטים בצורת
כפתורים, במגוון גדלים ובמבחר עיצובים. יש גם לוחות מגנטים שימושיים לפי נושאים - לוח שבועי, לוח משפחתי, לוח להתנהלות פיננסית, לוח לניהול זמן, לוח מבורך ועוד ועוד. המוצרים המאוירים והמעוצבים של נטע הם צבעוניים, קלילים ומלאי שמחה. מושלמים כמתנה לאדם אהוב, או לעצמכם.
 


של מי> נטע אור
כדאי לדעת> נטע מנחה סדנאות איור מקסימות לילדים, שבסופן יוצרים הילדים ספר מאויר משלהם.
הכי הכי> ברכות בית ממוסגרות, מרגשות ומקוריות - לחנוכת בית, לחדר ילדים או תינוקות ועוד. כל ברכה שונה ומיוחדת, ואפשר להזמין ברכות עם שמות או עם הקדשה.
להשיג> בחנויות עיצוב מובחרות.
אתר>  www.netaor.co.il
www.magneta.homepro.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש.
 

works of heART
Illustration and Design

Neta’s line of products is colorful and delightful: Mouse pads, greeting cards and more, all decorated with her joyous illustrations. But the best are the cheerfully ornamented “Magneta” - Hand made magnets made from fabrics and Japanese paper, with fantastic designs and a wide range of sizes and styles.
Add> 10 Nachmani St, Tel Aviv
Tel> 052-3700746
Web> www.netaor.co.il
www.magneta.homepro.co.il