גוגה Goga

000
מוצרים רכים לתינוקות ולילדים
כתובת> החשמל 6א', תל אביב  טלפון> 03-5604837

מעברים רכים

מוצרים של "גוגה", ובראשם קולקציית חפצי המעבר הרכים והמעוצבים, כבר מקשטים כמעט כל עריסה. עכשיו התפנו המעצבות לפתוח את "הבית של גוגה", חנות סטודיו המאפשרת גישה ישירה ונוחה לכל מגוון המוצרים - מצעים בסריגת כותנה ייחודית ובעיצוב מיוחד, "בייבי קווילט", מגני ראש, שמיכות לעגלה, מגבות עם אוזני ארנב ארוכות הנכרכות סביב צוואר ההורה
ועוד. המוצרים הם פרי פיתוח ייחודי ובלעדיים ל"גוגה". בבית יוצגו קולקציות עכשוויות, מוצרים בסדרות מיוחדות ומהדורות מוגבלות מקולקציית "החברים של גוגה". תוכלו גם להציץ בעבודת המעצבות בסטודיו ולפשפש ולמצוא עודפים ופריטים סוג ב'. את "הבית של גוגה" משלימה חנות מקוונת המציעה חבילות לידה מיוחדות הנשלחות הישר לבית היולדת.


של מי> מיכל לוי-כוגן,
מירב עופרי-וקס
כדאי לדעת> פסיכולוגים ממליצים על שימוש בחפצי מעבר, המסייעים לפיתוח האינטליגנציה הרגשית של הילד, ולהפנמת מציאות בטוחה במקום זר או בסיטואציה חדשה.
הכי הכי> אין כמו הארנב-חיתול המקורי של "גוגה" או ה"שמיכי" - חברים שהולכים עם התינוק לכל מקום ומנחמים ברגעי משבר ובסביבה לא מוכרת.
להשיג> בחנות הבית ובחנויות בוטיק נבחרות לתינוקות ולילדים.
אתר> www.gogadesign.com
 


Goga
Soft Baby Products
The well known soft, harmonious and pleasant baby products by “Goga” can be found in most cribs. now the designers are opening the “Goga home“, a store/studio that will allow easy access to their wide range of cuddly blankets, “bunny-eared” towels, beautiful bed guards, unique all-cotton linen and much more.
Add> 6a Hahashmal St, Tel Aviv
Tel> 03-5604837
Web> www.gogadesign.com