אדריאנו Deck 4 U

000
בתי עץ לילדים
כתובת> מושב בית חנן   טלפון> 050-7930014

ילדים על העצים

פעם היינו מניחים שתי קורות עץ זו על זו, ממציאים סיסמה והנה: יש לנו בית על העץ. לדרך הזו יש קסם משלה, זה נכון, אבל בתי העץ שאדריאנו בונה הם כבר משהו אחר. הבתים - בצורות, בגבהים ובגדלים שונים (כולל בתי קומות) - מתאימים לקרקע או לצמרות העצים. הם עשויים עץ אורן מלא, אטומים למים,
חסינים לפגעי מזג האוויר, יציבים ובטיחותיים. בתי העץ "נתפרים" לפי מידות המזמין, ובתהליך הבנייה ניתן ביטוי לעולמו הפרטי של הילד - שילוב של מגלשות או נדנדות, הטבעת צורת כפות הידיים או צעצוע אהוב ועוד שפע רעיונות יצירתיים. את הסיסמה, אגב, אתם עדיין חייבים להמציא לבד.
 


של מי> אדריאנו סלטוס
כדאי לדעת> אדריאנו מתמחה גם בבניית גלריות, תקרות עץ וגדרות משולבות ברזל ועץ, וכן בריצוף במשטחי עץ, דקים, המונחים על קונסטרוקציות ברזל ומשתלבים בסביבה הטבעית הקיימת.
הכי הכי> לפגוש את אדריאנו, מדריך צלילה מאיי גלפאגוס שחי בישראל 15 שנים. הוא יוצר הכול במו ידיו ומלווה את לקוחותיו משלב הרעיון ועד הצבת הפתרון.
אתר> www.deck4u.co.il
שעות פתיחה> בתיאום טלפוני מראש.
 


Deck 4 U
Wooden Tree House
Adriano’s custom built tree houses are in a league of their own. Made from pine wood, these are water proof and can be built to any size and aimed at your child’s unique personality. Once the house is secured in the  tree, invite Adriano to build you that wooden deck you’ve been dreaming of.
Add> Moshav Beit Hanan
Tel> 050-7930014
Web> www.deck4u.co.il