רזילי Razili

000
אוצרות אופנה
כתובת> איינשטיין 40, קניון רמת אביב    טלפון> 03-6437330

אופנה על הבמה

"רזילי", אוצרות אופנה ייחודית, היא רשת של בוטיקים לאופנה שנולדה מתוך אהבה אמיתית ליצירה מקורית ורעננה. הבעלים, אורית ויאיר רזילי, שמו להם למטרה לקדם את עיצוב האופנה בישראל ולטפח מעצבים צעירים. "רזילי" מספקת ללקוחות שירות יקר ערך: תחת קורת גג אחת מוצגת קולקציה ייחודית המורכבת מפריטים של מגוון מעצבים ומותגים, ומתכתבת עם
הסגנון המקורי של החנות. הלקוחות יכולות לבחור מבין השפע אחרי שעין מיומנת ובעלת טעם בלתי מתפשר כבר עשתה בשבילן את העבודה, ולהיות בטוחות שהרכישה שלהן אופנתית ועדכנית. מתחמי האופנה הרוחשים של תל אביב מופיעים ב"רזילי" במהדורה מוקפדת, מאורגנת ומתומצתת, בחנות שעיצובה נעים ומזמין.
 


של מי> אורית ויאיר רזילי
כדאי לדעת> חנות קונספט חדשה במתחם התחנה בנווה צדק. כל חנות מציגה פריטים שונים מתוך קולקציות של מעצבים ואמנים ישראלים, לצד פריטים ייחודיים של מעצבי על בין לאומיים.
הכי הכי> אוסף עדכני וייחודי של תיקים וחגורות. בלעדי ל"רזילי".
להשיג> בקניונים: "ערים", "גבעתיים", "שבעת הכוכבים", "ארנה", "סביונים", "רננים", "קריית אונו".
אתר>www.razilidesign.com
 


Razili
Fashion Boutique
“Razili” is a chain of fashion boutiques dedicated to promoting fresh and original creations by young Israeli artists and designers. The acquisition division of “Razili” meticulously picks every item for the collection in order to create their distinct, original style, ensuring you a fashionable and updated purchase.
Add> 40 Einstein St,
Ramat Aviv Mall
Tel> 03-6437330
Web>www.razilidesign.com