סקלסקי - בוטיק עור Skalski Leather Boutique

000
עיצוב, ייצור ושיווק אקססוריז ותיקים מעור
כתובת> אבולעפיה 19, תל אביב     טלפון> 03-6834505

פריז בתל אביב

בוטיק העור שהקימה עינת סקלסקי כששבה מלימודי תואר שני בעיצוב אקססוריז במילאנו ומעבודתה בפריז, בחברת “Lancel” הוותיקה, מתמחה בעיצוב תיקי יוקרה, חגורות, פאוצ'ים וארנקים מהעור האיכותי ביותר, המשווקים בארץ ובחו"ל. העבודה כולה נעשית בסטודיו, המשמש גם כחנות וכאולם תצוגה. הסגנון של עינת נע בין המודרני לאתני-אותנטי, ועבודותיה אלגנטיות ומוקפדות מאוד. רבים מהפריטים הם מעשה אמנות
של ממש, מעוטרים בהשחלות, ליפופים ואבזמים. הקולקציה רחבה וכוללת מספר רב של דגמים ומגוון של צבעים. עינת מתמקדת בנוחות, בפרקטיות של החלוקה הפנימית ובצרכיה של האישה המודרנית. את הבוטיק בנתה בעשר אצבעותיה, והיום כל משפחתה מועסקת בו. כל זה כאן, בתל אביב - אז למה לנו להרחיק למילאנו או לפריז?
 


של מי> עינת סקלסקי
כדאי לדעת> עינת גם מעצבת תיקים ואביזרים בהזמנה אישית ויש גם פריטים לגברים. בין פריטי היוניסקס בקולקציה תמצאו תיקים, חגורות מקושטות בעבודת יד וארנקים.
הכי הכי> תיק בהשראת תיקי הרופאים של פעם, עשוי עור טבעי, נתפר ופוסל כולו בעבודת יד. בצבע קאמל, חום או שחור.
אתר> www.skalskidesign.com
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-18:30; ו' 10:00-14:30

Skalski
Leather Boutique
Einat Skalski specializes in leather accessories. Her hand-crafted collection of bags, belts and wallets is made of high quality leather. Her beautiful work combines the ethnic with the more modern look. Practicality is a high priority and the outmost attention is paid to every detail.
Add> 19 Abulafia St, Tel Aviv
Tel> 03-6834505
Web>www.skalskidesign.com