הארטברייקר Heartbreaker

000
להתלבש נעים
להשיג> בחנויות הנבחרות  טלפון> 054-3133012

קול כמו ג'ינס, נעים כמו פיג'מה

מכירות את הבחורות המעצבנות האלה, שנראות טוב בטרנינג? אלה ש"רק זרקו על עצמן משהו", שסתם טי-שירט לבנה יושבת עליהן בול ושתמיד נראה שנוח להן? כנראה יש להן "הארטברייקר". "הארטברייקר" שובר חוקים של בחורות מתאמצות ומשתדלות, ציידות טרנדים לחוצות. הטון האורבני והנונשלנטי השולט במגוון הפריטים של המותג חושף בחורה שנהנית מעצמה,
שלא חיה על חסה ותפוח, שיודעת מה טוב בשבילה וששומרת על איזון מדויק בין ספורטיביות, עדכניות ונינוחות. הקולקציה השנה מתהדרת בכמה פריטים מעט יותר "לבושים" ויוצאי דופן, כגון מכנסי עור מכוסחים ופריטים בהדפסים מאתגרים, אבל גם הם, כמו שאר הבגדים, מיועדים קודם כול לנשים שיודעות שהן נראות כמו שהן מרגישות.
 


של מי> אורי ויריב פישרמן
כדאי לדעת> הרעיון מאחורי המותג הוא הגשמה של מה שנשים רוצות באמת: להרגיש חתיכה אבל לא להפסיק לנשום.
הכי הכי> מכנסיים שמרגישים בהם כמו בטרנינג, אבל שאפשר ללבוש אותם גם לעבודה.
להשיג> "סקורצ'ר" בשינקין; "בנות" בדיזנגוף; "ענת מיקולינסקי" בקניון רמת אביב; "קולקט" בהרצליה; "מקום" ברמת השרון; "MOVILLA" בבצרה; "אמילקה" ברמת השרון.
אתר> www.heartbreaker.co.il
 


Heartbreaker
Casual Wear
If you see yourself as the urban, casual, nonchalant girl - then “Heartbreaker” is exactly for you. Look fantastic, without trying too hard, while keeping very comfortable and never losing your true self to trends. “Heartbreaker” is fashion for women who want to feel as good as they look.
Tel> 054-3133012
Web> www.heartbreaker.co.il