קרמיקאזה - ליאת שרון Ceramicasa - Liat Sharon

000
עיצובים לבית
כתובת>רח' הראשונים, פרדס חנה    טלפון> 04-6270035; 054-5601969

כחומר ביד היוצר

עיסוקה של ליאת שרון כמטפלת באמנות הוביל אותה לגלות את אהבתה ליצירת כלים לבית מחֵמר. הסטודיו שלה, "קרמיקאזה", מתמחה בכלים בעבודת יד ובאבניים: אריחים, כיורים, אהילים וכלים.
ליאת מייצרת את הכלים בשני קווים - האחד צבעוני ועליז, השני סולידי ומאופק. כיורי החֵמר עבים וחזקים במיוחד, ומהווים תכשיט לחלל הבית, האריחים צבעוניים
ומשקפים גם את טעמם של בני הבית, ואהילי החֵמר היפהפיים יוצרים תאורה ייחודית, חמה ואותנטית. בנוסף, ליאת יוצרת גם כלי אוכל מקוריים, ואפשר להזמין אצלה קולקציה אישית של קדרות חורפית, קומקומים, קערות וכוסות - הכול, כאמור, בעבודת יד אישית ובחתימתה הייחודית של ליאת.
 


של מי> ליאת שרון
כדאי לדעת> ליאת יוצרת פריטים בהזמנה מראש ובהתאמה לבית הלקוח, תוך דיאלוג הכולל פגישה בסטודיו בפרדס חנה.
הכי הכי> אריחים בשילוב הדפסים וציורים - הדפס תחרה מקורי ואישי עשוי מפות מבית סבתא וציורים של ילדי המשפחה, וגם "סיפור משפחה" - בבושקות בהתאמה אישית.
אתר> www.ceramicasa.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש

Ceramicasa - Liat Sharon
Designs for the Home
Liat’s experiences as an art therapist lead her to create clay utensils. Her studio, “Ceramicasa”, presents two leading lines: one colorful and cheerful and the other solid and reserved. You can order your own special collection of caldrons, kettles, bowls and cups - all uniquely handmade.
Add> Harishonim St, Pardes Hana
Tel> 04-6270035; 054-5601969
Web> www.ceramicasa.co.il