קאזה דל פואגו - בית האש Caza del Fuego

000
חימום ואווירה
כתובת> מושב בורגתה, עמק חפר טלפון> 1-700-55-95-95

בית חם

הנה מחזה ישראלי טיפוסי. חורף. בית קר. לובשים עוד סוודר, נצמדים לתנור מצ'וקמק ואומרים "לא נורא, עוד שבוע-שבועיים יתחמם". ככה זה כשאנחנו לא מאמינים לחורף. אבל הוא מגיע, מדי שנה, וב"קאזה דל פואגו" מתמחים בייבוא ובהמצאת פתרונות חימום נהדרים לבית בנוי או לבית בבנייה - אח עצים, קמין ומתקני חימום יצירתיים, לבית ולגינה. המוצרים מיועדים לבתים פרטיים
גם למסעדות, לאולמות ולגני אירועים. כל מוצרי החברה עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר - אירופיים, אמריקאים וישראליים - והשירות כולל ייעוץ, הזמנה, תחזוקה וגם אספקה של חומרי בערה. וכדי שלא נגיד שמזניחים את הקיץ, יש גם שלל מתקני גריל ובישול חוץ, לימים החמים, שבאמת אוטוטו יבואו.
 

של מי> דורון גיר, צפריר מגיד
כדאי לדעת> מתקני החימום והאווירה הם שילוב נדיר בין טכנולוגיה מתקדמת לאורח חיים עתיק יומין.
הכי הכי> אש דקורטיבית -
Bio Ethanol Fireplace - מתקן בערה מיוחד, נאה ומחמם, שאינו מפיץ ריח או עשן ונבנה לפי הזמנה בגדלים מגוונים ובלתי מוגבלים, החל מגודל של ספל.
אתר> www.brico.co.il
www.heatcenter.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 08:30-19:00;
ו' 08:30-14:00
 

Caza Del Fuego
Heating Solutions
Why do with the old radiators when at “Caza Del Fuego” you’ll find endless creative heating solutions, all adhering to the toughest quality standards. These guys can supply you with any heating system you can dream of, for the already existing homes and for ones being built.
Add> Moshav Burgata, Hefer Valley
Tel> 1-700-55-95-95
Web> www.brico.co.il
www.heatcenter.co.il