פנטהאוז Penthouse

000
רהיטים ופתרונות עיצוב לבית
כתובת> שלבים 14, תל אביב-יפו טלפון> 1599-525500

הבית המושלם

חברת "פנטהאוז" לריהוט, עיצוב ובנייה לא שוקטת על השמרים. שנה לאחר פתיחת בית העיצוב המרהיב שלה ביפו היא חונכת גם גלריה ענקית לריהוט יוקרה בהרצליה. החברה היא שחקנית רבת עוצמה בשוק הישראלי. בסניפיה תמצאו פתרונות עיצוב ובנייה רבים - חיפויי עץ ולבנים, דקים, רהיטי בית וגן מבית היוצר של החברה ובייבוא מחו"ל ואביזרים משלימים לבית. ההתחדשות של
"פנטהאוז" כוללת גם הוספת חברות המתמחות בריהוט מודרני ועכשווי לצד הקו הקלאסי. בין השאר תמצאו כאן את “Meridiani” ו-“Unopiủ”, מותגים איטלקיים לריהוט פנים וחוץ שמפתחים את המסורת העיצובית האיטלקית בכיוונים חדשים, עדכניים ומלאי דמיון. לקוחות פרטיים, מעצבים ואדריכלים ייהנו כאן מהמגוון העצום ומשירות מקצועי וידעני של הצוות.


של מי> חיים ויוסי עזר
כדאי לדעת>  Outlet חדש נפתח במושב אודים, ומציע את רהיטי האיכות של "פנטהאוז" במחירים מופחתים.
הכי הכי> "בית פנטהאוז" ביפו - 1,500 מטרים מעוצבים לעילא ובהם תצוגה מרהיבה של רהיטים, חומרים, אביזרים ופתרונות עיצוב ובנייה.
להשיג> סניפים נוספים בהרצליה פיתוח, אבא אבן 19;
Outlet, דגן 6, אודים.
אתר> www.penthouse-furniture.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 09:30-19:00; ו' 09:30-14:30
 

Penthouse
Home Furnishing Solutions

“Penthouse” is one of Israel’s leading companies in home fitting and furnishing. In their branches you will find various innovative building and design solutions. Designers, architects and private clients will enjoy the wide range of modern, beautiful and imaginative products as well as professional and knowledgeable service.
Add> 14 Shlabim St, Tel Aviv
Tel> 1599-525500
Web>www.penthouse-furniture.co.il