עיישה AISHA Art Du Maroc

000
ריהוט ואמנות מרוקאית מודרנית
כתובת> יפת 12 (סמטת החלפנים), יפו   טלפון> 054-6851888; 054-4497670

אותנטיות עכשווית

שנים של נסיעות וחיפושים ברחבי המגרב הביאו לגיבוש הקו הייחודי של "עיישה". מה שהחל בטיול שורשים הפך לאוסף פריטים יוצא דופן, שמיוצר בידי אמנים ואמניות ממרוקו, עבור "עיישה" בלבד. מדובר בשילוב בין אומנויות ושיטות ייצור עתיקות לבין עיצוב מודרני. טכניקות מסורתיות של אריגה, רקמה, קדרות, קליעה וריקוע נשזרות בקו נקי ומינימליסטי, שמבליט את האיכויות האסתטיות של האמנות המרוקאית ומייצר סגנון ייחודי
מודרני עם נגיעות אוריינטליות. מצעים מכותנה מצרית בשיבוץ רקמה בעבודת יד, כלי חרס צבועים בגוון אחיד ובמגוון עצום של צבעים, שולחנות שיש, פופים וכריות משתלבים בכל סגנון עיצובי, כמו גם חפצים עתיקים שנאספו במסעות למרוקו. הגלריה החדשה של "עיישה" שוכנת בחלל עתיק ויפהפה ביפו ומציעה חוויית קנייה חמה וסיפורים מופלאים על האמנים והחפצים.
 


של מי> יעל בוני, איריס עזר
כדאי לדעת> בקרוב יתווספו לקולקציה הקיימת פריטים חדשים, כמו שולחנות שיש יוקרתיים ותכשיטי זהב בעיצובים חדשניים בשילוב מוטיבים מסורתיים.
הכי הכי> אפשר להזמין פריטים ממיטב האומנים והיצרנים בעיצוב אישי.
מייל>aisha.maroc@gmail.com
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-20:00; ו' 10:00-15:00
 

AISHA Art Du Maroc
Modern Moroccan Furniture
and Art
The extraordinary collection of items at “Art Du Maroc” showcases the best of Moroccan traditional art and craft, combined with a modern, clean look. Pottery, hand embroidered linen and woven baskets sit alongside antique collectables. A wonderful shopping experience, spiced with stories about the artists behind the work. 
Add> 12 Yefet St, Jaffa
Tel> 054-6851888; 054-4497670
Email>aisha.maroc@gmail.com