נתן אלקנוביץ Natan Elkanovich

000
אמנות ועיצוב
כתובת> גלריית העיצוב "ארביטמנ'ס", גורדון 31, תל אביב טלפון> 03-5278254

כשאמנות פוגשת עיצוב

קשה להישאר אדישים ליצירותיו של נתן אלקנוביץ. היד כמו מושטת מעצמה לחוש את הציור ואת תעתועי העומק האופייניים ליצירותיו. נתן פיתח טכניקה ייחודית של הזלפת צבע ידנית, שהופכת את ציוריו ליצירות תלת ממדיות. העבודה הקפדנית והסיזיפית משתלמת, לפחות לצופים, ומניבה יצירות שונות ומיוחדות, בעלות קו אסתטי מובהק המזוהה עם אלקנוביץ. הציורים, המוצגים כבר למעלה משני עשורים באין ספור חללים וגלריות
מעבר לים, זוכים לסיקור ולהתעניינות מרובה עם כל פתיחת תערוכה. בשנים האחרונות הפכו עבודותיו לחלק אינטגרלי מעולם העיצוב - אדריכלים ומעצבי פנים רבים בוחרים לעטר בעבודותיו חללי דירות, מלונות בוטיק ועסקים רבים, בארץ ובחו"ל. ולנו נותר רק להתפעל מתצוגת הקבע של סדרת ההדפסים הדיגיטליים, המשווקים בלעדית בגלריית העיצוב "ארביטמנ'ס.


של מי> נתן אלקנוביץ
כדאי לדעת> אפשר להזמין דיוקן מקור בטכניקה תלת ממדית ולשבץ בו גם אבני סוורובסקי ואבקות נוצצות למיניהן. מתנה מקורית במיוחד לאדם יקר.
הכי הכי> סדרת יצירות חדשה של רוכבי אופניים וציורי סוסים.
אתר> www.natan-art.com
 


Natan Elkanovich
Art and Design
For over two decades, Natan Elkanovich’s work is being displayed in galleries around the world. Interior designers use his work in private homes, boutique hotels and restaurants. We can enjoy his distinct, three-dimensional style through his digital prints, sold exclusively at “Arbitman’s” gallery.
Add> “Arbitman’s”, 31 Gordon St, Tel Aviv
Tel> 03-5278254
Web>www.natan-art.com