נעמי יוגב Noomi Yogev

000
ספרים אישיים וצילום
כתובת> מושב בית יצחק  טלפון> 052-8730357

ספרים לכל החיים

עבודתה הייחודית של נעמי יוגב משלבת צילום ועיצוב בספרים אישיים הכוללים תמונות, טקסטים ותצלומים לפי בקשה. כל רעיון, מחשבה וחלום יכולים להפוך בידיה האמנותיות של נעמי למזכרת מרגשת - מזכרת מאירוע, מטיול או מתקופה בחיים, מתנה מקורית ליום הולדת, ספר מתכונים שיישאר במשפחה או אלבום תצלומי היריון לקראת יצירת משפחה חדשה. תצלומיה הייחודים
של נעמי מנציחים לא רק את הדמויות אלא גם את האווירה. היא מעבדת כל יצירה בעדינות, ביצירתיות ותוך הקפדה על קו עיצוב נקי. בעבודות אפשר לשלב גם כתבי יד, תעודות וקטעי עיתונות. הספרים מודפסים על נייר איכותי וכרוכים בכריכה קשה, ויהוו מתנה מושלמת לכל אירוע.
 


של מי> נעמי יוגב
כדאי לדעת> נעמי מצלמת גם משפחות, נשים בהיריון וילדים - בסטודיו או בביתם. התוצאה טבעית ונינוחה ומשדרת ניחוח קלאסי-אירופי.
הכי הכי> "לכל אחד סיפור" - ספרי אוטוביוגרפיה בשיתוף כותבת ומראיינת ותיקה מעיתון הארץ ובשילוב תצלומים, תעודות וכו'. לכל גיל ולכל שלב בחיים.
אתר> www.noomiyogev.com
שעות פעילות> בתיאום מראש.
 


Noomi Yogev
Personalized Photography Albums
Noomi’s unique and sensitive style is applied to everything she does. Her photography and album design leaves you with a souvenir you’ll cherish for years to come. Printed on high quality paper with hard cover, the albums make the perfect gift for any occasion.
Add> Moshav Beit Itzhak
Tel> 052-8730357
Web> www.noomiyogev.com