יערה ניר-כחלון Yaara Nir-Kachlon

000
עיצוב מוצר מחֵמר
כתובת> משק 53, מושב קלחים (צפון הנגב)   טלפון> 054-3322475

מגע של חוויה

כלי החֵמר של יערה ניר-כחלון מציגים אסתטיקה מודרנית ומחויכת. שימושיים ונקיים אך לא סגפניים, פשוטים ומתוחכמים ומעל לכול, בעלי חותם אינדיבידואלי השייך רק לה. משקלם הנמוך והפונקציונליות שלהם מזוהים עם האמנית מראשית דרכה. ניר-כחלון מבקשת "שהמגע עם הכלי יהיה חוויה, שהאחיזה תהיה נוחה ושנפח הכלי יתאים לחיי היום-יום
ולא רק לסעודות חג". על חלק מהכלים מוטבעות כותרות משעשעות (למשל הכיתוב “Hebrew Cake” על תבנית אינגליש קייק), ובחלקם מוסיפה האמנית חומרים אחרים, כגון בד ועור. השילובים המיוחדים הם ביטוי להשראה ול"אני מאמין" העיצובי של יערה, והם חלק ממה שהופך את הפריטים לכל כך, כל כך יפים. 
 


של מי> יערה ניר-כחלון
כדאי לדעת> אל תתנו למשקל הקליל להטעות אתכם! הכלים שימושיים וחזקים ומתאימים לתנור, למיקרוגל ולמדיח כלים.
הכי הכי> המוצרים שמלווים את יערה כבר שנים ומזוהים עמה: אגרטל גבוה עם לב תלוי, יפהפה וקלאסי, עם קריצה של אהבה; הקערות העגולות והקופסאות עם התוויות המוטבעות.
להשיג> בחנויות העיצוב המובחרות. רשימה מפורטת באתר.
אתר>www.studioyaara.co.il

 

 

Yaara Nir-Kachlon
Clay Vessels
Yaara Nir-Kachlon’s clay vessels present a modern, joyful aesthetics. Simple, yet sophisticated, lightweight and original, Yaara believes that “they should be sensual, with a comfortable grip and volume that fits everyday life”. All in all, her work constitutes beautiful items.
Add> 53 Moshav Klachim
Tel> 054-3322475
Web>www.studioyaara.co.il