הבית הוורוד The Pink House

000
מרכז לעיצוב, חידוש ושיפוץ רהיטים
כתובת> קיבוץ הסוללים   טלפון> 054-3130531

מעצבים ביחד

"הבית הוורוד" הוא תחנת חובה בדרך לעיצוב הבית. אם אתם בונים, משפצים או רק רוצים זריקת רענון קטנה לבית, שלוש הקומות הללו יספקו לכם שפע של רעיונות, פתרונות ופריטים. הבית הוא הגשמת חלומה של אילה פודר, מעצבת פנים ומנהלת פרויקטים. עומדים כאן לרשותכם סטודיו לעיצוב פנים, בית מלאכה לצביעה אמנותית המתמחה בצביעת דלתות, מטבחים ורהיטים, וגם חדר מלא קטלוגים, בדים וחומרי עזר, כדי לעורר
את היצירתיות. תוכלו לקנות כאן ריהוט ישן ששופץ במקום, ריהוט חדש שאילה עיצבה, תכננה ויצרה, פריטים ייחודיים שנאספים בקפידה ובאהבה מיצרנים שונים בארץ ובחו"ל, חפצים משוקי פשפשים, תמונות שמן מקוריות, טקסטיל לבית, דלתות פנים וחוץ עתיקות מיוחדות ומה לא. ישן משתלב בחדש, מקורי במשוחזר, והשילוב הזה הוא בעצם כל מה שצריך לבית.


של מי> אילה פודר
כדאי לדעת> אפשר להביא רהיטים ישנים משלכם לשם שיפוץ וחידוש.
הכי הכי> דלתות עתיקות מיוחדות שאילה אוספת בשיטוטיה בארץ. את הדלתות משמרים, מחדשים וצובעים לפי בחירת הלקוח, ומתקינים בביתו.
אתר> www.thepinkhouse.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 09:00-17:00; ו' 09:00-14:00
 

The Pink House
Home Design Center
If you’re building a home, re-designing or merely wanting to “zaz” things up, do not miss “The Pink House”. Design studio, store and workshop combined, this place offers you a vast array of ideas, materials, furniture and all manner of solutions to designing your home.
Add> Kibbutz Hasolelim
Tel> 054-3130531
Web> www.thepinkhouse.co.il