ג'ינג'ר  Ginger

000
טקסטיל לבית, חפצים וכלים, חגיגה של צבעים וטקסטורות
כתובת> שבזי 27, נווה צדק, תל אביב   טלפון> 03-5106236

צבע, בית, נשמה

השנה נפתח בנווה צדק הסניף השני של "ג'ינג'ר", מותג המתמחה בפריטי טקסטיל לבית, כלים וחפצים אישיים. הפריטים בחנות מיוצרים ברחבי העולם - וייטנאם, הודו, חבל קשמיר, סין, תורכיה ועוד. צבעוניות עזה, דגמים מסורתיים, בדים רקומים ואריגת יד משתלבים לכדי סגנון אקלקטי אך מגובש, אותנטי ואוניברסלי. "ג'ינג'ר" היא חגיגה של צבע וצורה: כריות עשויות מחצאיות רקומות של רקדניות, מצעים רקומים, פופים, שטיחים,
מפות "בלוק פרינט", כלי הגשה מצוירים, פמוטים, תיקים וארנקים רקומים - לפי חזונה של המעצבת אורית קסטן. לצד אלה תמצאו את קולקציית הטקסטיל לבית של "בנטון", המשלימה בקו הנקי והגרפי שלה את הפריטים של "ג'ינג'ר". העושר האמנותי והתרבותי של המזרח הקרוב והרחוק, חיבור של מסורות טקסטיל עתיקות עם הכאן והעכשיו נמזג לתוך הפריטים ומטיס את המבקר לשווקים קסומים ומרוחקים.

של מי> מוטי בראון, חנן גרינברג, שלמה סלומון
כדאי לדעת> "ג'ינג'ר" היא הזכיינית הבלעדית של מוצרי הטקסטיל לבית של חברת "בנטון".
הכי הכי> מצעים לבנים עשויים 100% כותנה סרוקה, מעוטרים ברקמת יד צבעונית או לבנה. כמו בבית של סבתא.
להשיג> חנות נוספת בדיזנגוף סנטר, קומה 1-, תל אביב;
טל'  03-5251175  03-5251175 .
מייל>oritk@gingerh.co.il
שעות פתיחה (נווה צדק)>
א'-ה' 10:00-20:00; ו' 09:30-15:30

Ginger
Colorful Textile and Home
Accessories
Inside Neve Tzedek there’s a true gem: Ginger. Orit Kesten’s brand specializes in home textiles, manufactured in Vietnam, Burma, Kashmir and more. Colorful, traditional patterns and meticulous work create eclectic and defined designs, authentic and rich, yet clean and universal. The artistic richness of the East is absorbed in the embroidery, candlesticks, vases and various items, just like an enchanted bazaar.
Add> 27 Shabazi St,
Neve Tzedek, Tel Aviv
Tel> 03-5106236
Email>oritk@gingerh.co.il