אלמנטו Elemento

000
ריהוט ואביזרים משלימים
כתובת>שדרות רוטשילד 119, תל אביב    טלפון> 03-6209848

רטרו אורבני

"אלמנטו" היא שמורת טבע של עיצוב - הריהוט והפריטים בחלל התצוגה המרשים ייחודיים למותג, ולא תמצאו אותם בשום מקום אחר. יוסי גולדברג, המעצב והבעלים, יצר סגנון מגובש המזוהה עם מותג, ומבוסס על טוויסטים עדכניים לשיק הווינטג' הנהדר של שנות ה-60 וה-70. אל האסתטיקה המינימליסטית מתווספת צבעוניות מתוחכמת, ונוצרת קולקציה מרהיבה של ספות, כורסאות, פינות עבודה, חדרי שינה ומגוון מסחרר
של פריטים נוספים. דירות, בתים פרטיים, משרדים ובתי מלון בארץ ובחו"ל מתהדרים ברהיטי המותג. רבים מהרהיטים של "אלמנטו" הם "Custom made", ואפשר להתאים את גודלם וצבעם, לפי הטעם והצורך. צוות המקום, המונה מעצבי פנים ומוצר, מציע חוויית קנייה שמתחילה בעזרה בבחירת פריט ויכולה להסתיים בעיצוב ובסגנון הבית כולו.


של מי> יוסי גולדברג
כדאי לדעת> בית העיצוב מציע שירותי שחזור וריפוד, במבחר עשיר של בדים.
הכי הכי> “Philipe” - כיסא העבודה האולטימטיבי של "אלמנטו", שילוב של כיסא משרד וכורסא המוסיף צבע ושמחת חיים לכל חלל עבודה. אפשר להזמין בכל צבע ובד.
אתר> www.elemento-design.com
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-20:00; ו' וערבי חג 09:30-15:30

Elemento
Furniture and Complementary Accessories
The vast showroom of “Elemento” is where you start when you want to give your home that chic new look. With great designs inspired by the style of the 60’s and 70’s and a team of designers to help you along, “Elemento” provides a total home design experience.
Add> 119 Rothchild Blvd, Tel Aviv
Tel> 03-6209848
Web> www.elemento-design.com