איסימה Issima Home Collection

000
נרות, פמוטים, טקסטיל ואמנות האירוח
כתובת>עמק יזרעאל 33, קדימה  טלפון> 054-7672988

נר לרגלייך

אירוח, על פי תפיסת העולם של דומיניק מעיין, הוא פסק זמן מהחיים המהירים, זמן איכות מעוצב. אוהבי אמנות האירוח בכלל והנרות בפרט ימצאו בחנות המקוונת של דומיניק גן עדן של אור ואפשרויות. מי שאוהבת להדליק נר ריחני באמבט או מי שאוהב לסעוד לאור נרות ימצאו כאן נרות במגוון עצום של דגמים, גדלים, ניחוחות וצבעים, לכל מצב רוח ומאורע - פרטי
או עסקי. נוסף לנרות, דומיניק מוכרת גם פמוטים, כלי נוי ושאר מוצרים איכותיים לאירוח אלגנטי. לאחרונה נוספו גם פריטי טקסטיל כמו מפות פשתן וראנרים - הכול מיובא מארץ הולדתה של דומיניק, צרפת. הקולקציה בחנות מתחדשת כל העת ומבטיחה שולחן קלאסי בניחוח תרבות אירופית


של מי> דומיניק מעיין
כדאי לדעת> דומיניק היא יועצת פאנג-שוויי מוסמכת מטעם אוניברסיטת סינגפור. על פי תורה זו היסוד של דומיניק הוא אש - אין פלא שהיא נמשכת לתחום הנרות והאווירה.
הכי הכי> נרות צפים בצורת פרחים, לקישוט בריכות שחייה. מי שמעוניין באירוח מושקע ימצא פה את כל הפריטים הדרושים להשלמת החוויה.
אתר> www.issima.co.il
שעות פתיחה> 24 שעות באתר האינטרנט. כדי לראות יש צורך בתיאום מראש.
 


Issima Home Collection
Candles, Textile and Hosting Items
According to Dominique, the art of hosting is a designed quality time. Her website offers a heaven of possibilities: candles for the bathtub or to dine by, all in a vast array of models, sizes, scents and colors, for every occasion - private or business, all imported from France.
Add> 33 Emek Izrael St, Kadima
Tel> 054-7672988
Web>www.issima.co.il