מותק Motek 

000
עיצוב בגדי ילדים ובובות
כתובת> רחוב הנח”ל 14, כפר אז”ר טלפון> 054-4517803

ילדות שמחה

קולקציית הבגדים המקסימה של הדס הול התחילה בבובות המדליקות שהיא מעצבת - בובות אתניות ובובות של חיות לבושות בבגדים שמעלות חיוך גם על שפתי המבוגרים. הקולקציה שואבת השראה מקומיקס ומאופנת רחוב יפנית, אבל גם מנוסטלגיה ישראלית. הקו המיוחד והצבעוני מוקדש לילדות, וגם קצת לילדים. הבגדים מתאפיינים בגזרות נוחות ובצבעוניות רבה. אין בהם כפתורים, .
רוכסנים או שום דבר שדורש התעסקות מיותרת, וההדפסים של הדס הופכים אותם למקוריים ושמחים. הקולקציה מורכבת מפריטים שאפשר לשלב ביניהם וללבוש במראה שכבות - שמלות, מכנסיים ואפודות. לא מדובר בבגדי נשים מוקטנים, אלא בפריטים שמיועדים מכל הבחינות לגילאי 2-10. להשלמת המראה הדס מציעה סיכות, שרשרות, בנדנות ותיקים - כי עם כל הכבוד, גם לקטנות מגיע טוטאל לוק

של מי> הדס הול
כדאי לדעת> יש בגדים לבנות בכל המידות, כל אחת תוכל למצוא פריט שיחמיא לה.
הכי הכי> אפודות לחורף וגופיות לחורף ולקיץ.
אתר> www.motekids.com
מייל> info@motekids.com
טלפקס>
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

Motek
Children clothes and dolls design

Hadas’ love for Japanese comics and Tokyo’s crazy street-wear expressed itself initially through the cool dolls she designs - they even make adults smile.
Later she added a unique and colorful collection of clothes for girls, and also for boys, with original and happy prints. Accessories such as pins, necklaces and bags are also available.
Add> 14 HaNahal St. Kfar-Azar
Tel> ,
Web> www.motekids.com
Mail> info@motekids.com