גוגה Goga

000
מוצרים רכים לתינוקות ולילדים
כתובת> לבונטין 3, תל אביב טלפון> 03-5604837

חבריהם הטובים של הילדים

המוצרים של "גוגה" משקפים את כל הקסם של תקופת הינקות: רוך, יופי, פינוק ותמימות. מיכל ומירב, מעצבות מוצר בהכשרתן ואמהות, הקימו סטודיו המתמחה בעיצוב וייצור בובות, שמיכות ושאר מוצרים לתינוקות. גולת הכותרת היא מוצרי המעבר - חפצים שבהם התינוק משתמש כדי להירגע ולהתנחם ברגעי משבר, בסביבה לא מוכרת או בתקופת מעבר: שמיכות שהן גם בובות, חיתולי בד בדמויות נאיביות של ארנבון
ובובה חייכנית, המקיפים את העולל בחום ורוך ומספקים לו ביטחון. מוצרים כמו ה"שמיכי" וה"תולי" הפכו לפריט חובה לכל תינוק חדש, חבר שהולך איתו לכל מקום. המוצרים מאופיינים באיכות בלתי מתפשרת ובהקפדה על הפרטים הקטנים. בתהליך היצירה נעזרות מיכל ומירב במומחים לטיפול בילדים, ובעיקר בחוויה האישית שלהן, בהתבוננות בתינוקות וברצון האין-סופי לגונן עליהם.

של מי> מיכל לוי-כוגן,
מירב עופרי-וקס
כדאי לדעת> "גוגה" הוא הסטודיו הראשון שייצר חפצי מעבר, המתקשרים בחוויית הילד לאמו ומסייעים לו להפנים מציאות בטוחה במקום זר או בסיטואציה חדשה.
הכי הכי> קמע בד מבדים
צבעוניים ומקסימים. פריט חובה בכל מיטה ועגלה.
אתר> www.gogadesign.com
להשיג> רשימת חנויות מפורטת באתר, או בתיאום טלפוני עם הסטודיו.
 

Goga
Original soft toys and accessories

Goga’s products reflect the magic of infancy: softness, beauty and innocence. Michal and Merav studio offers soft, original toys and accessories for the early stages of infancy and parenthood. These items accompany the infant during the transition period as well as being familiar objects in unfamiliar environments. The toys are of the highest quality, with great attention to details and an endless will to protect and nurture.
Add> 3 Levontine St. South Tel Aviv
Tel> 03-5604837
Web> www.gogadesign.com