סלון SALON

000
חלל קולינרי
כתובת> מעבר יבוק 8, תל אביב טלפון> 052-7035888

ימי פומפיי העליזים

מה שהיה פעם אורוות סוסים הוא היום, לאחר שיפוץ ועיצוב של פרי גלעדי, החלל הקולינרי החדש שבו מבשל איל שני, שזכה בתואר שף השנה. החלל מכיל מטבח מקצועי וסלון, המעוצב בשילוב של עכשוויות ורטרו. בין שני המתחמים חוצץ שולחן טבחים ארוך, עליו מונחים חומרי הגלם של הארוחה: פירות, ירקות, עשבים, נתחי בשר, דגים ופירות ים, לחמים וקינוחים. צוות של שישה טבחים, בראשותו של איל, מנצח על הכנת
הסעודה. הארוחות נערכות בימי רביעי וחמישי ובשאר ימות השבוע מתקיימים במקום אירועים. התפריט משתנה מארוחה לארוחה ומבוסס על חומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר ועל ההשראה הקולינרית של איל - השמש, צבעה וריחה של הארץ והדרך של אלה להגיע לצלחת. אפשר לבחור בין ארוחה אה-לה-קארט לבין ארוחת טעימות, ולהתענג על מרתף יינות ייחודי. הסועדים במקום נהנים מהגרוב המבעבע במטבח הפתוח והתחושה החברית-משפחתית מפתה להישאר לישון בסלון.

של מי> פרי גלעדי
כדאי לדעת> בסלון אפשר לערוך מסיבות, לצלם תכניות בישול, לקיים סדנאות עם שפים שונים ולארח כל סוג של אירוע שזקוק לחלל מעוצב וייחודי.
הכי הכי> מסיבות האוכל בסלון
הן חוויה מרגשת ורב-חושית של משתה אין-סופי.
חניה> צמודה למקום
מייל> fgiladi@walla.com
שעות פתיחה> ד'-ה' 19:00-01:00 (בהזמנה מראש). בשאר ימות השבוע פתוח לאירועים בתיאום מראש.
 

Salon
A culinary space
An old stable Rennovated by Feri Giladi, is now Eyal Shani’s culinary space. Between the professional kitchen and the salon there’s a long chef’s table with the finest and freshest ingredients and beside it six chefs, lead by Eyal, prepare the meals. The menu changes according to Eyal’s culinary inspiration. The sparkling groove will make you want to stay and hang out in the salon.
Add> 8 Ma'avar Yabok St. Tel-Aviv
Tel> 052-7035888
Mail> fgiladi@walla.com