המטבח של נלי Nelly’s Kitchen

000
מטבח גורמה בריא. סדנאות בישול בריא / אורגני ושירותי קייטרינג
כתובת> יפו טלפון> 03-6813802, 054-4363332

קוסמת הכוסמת

כמה פעמים החלטנו לעבור לאוכל בריא ושום דבר לא קרה? את השפית נלי קרפנר זה לא מפתיע: "אנשים הבינו שלאכול בריא זו דרך חיים נכונה. הבעיה היא שרובם נתקעו בין האורז המלא לקינואה". אחרי סדנה במטבח שלה זה משתנה. "אני מגלה למשתתפים עולם של מתכוני גורמה קלים להכנה, על טהרת התחליפים הבריאים". נלי בוגרת המוסד היוקרתי ללימודי בישול בריא Natural Food Gourmet Institute, ניו יורק.

 
המיקום קסום: מתחם שוק הפשפשים ביפו, במטבח עמוס עלים, קטניות וזרעונים. נלי מלמדת להכין מהם אוכל טעים ומיוחד. אפשר להתמחות במטבח איטלקי בריא או ללמוד איך לשלב את קבוצת המזונות המיוחדת "Super Foods" בתפריט היומיומי, ואפילו לחגוג ימי הולדת או כל אירוע אחר עם חברים. בתום הסדנה המשתתפים נהנים מארוחת הגורמה שהכינו, בליווי יין משובח.

של מי> נלי קרפנר
כדאי לדעת> נלי מציעה שירותי קייטרינג בריא ויצירתי וגם שירותי שף פרטי: לסתם יום של חול או לאירוע חגיגי - נלי מגיעה אליכם למטבח וממלאת את המקרר בכל טוב בריא, טעים והכי חשוב - לא משמין.
הכי הכי> יומולדת חגיגי שבו נלי מעבירה סדנה. הרווח כפול - גם לומדים משהו חדש ויצירתי וגם מקנחים בארוחה שווה. ובריאה,
כבר אמרנו?
חניה> בצמוד למקום
פקס> 03-6813802
אתר> www.nelly-kitchen.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

Nelly’s Kitchen
Gourmet Health Food
In Nelly Kerpner’s workshop, in her enchanted kitchen in Jaffa, you could specialize in healthy Italian food, learn how to integrate special “Super Foods” in your daily menu and even celebrate your birthday or any other event.
Add> Jaffa
Tel> 03-6813802, 054-4363332
Web> www.nelly-kitchen.co.il