בית מספר 3, אצל לילה וחמודי House Number 3 

000
אירוח ביתי אצל לילה וחמודי
כתובת> עמיעד 3, יפו טלפון> 03-6814052, 054-6241163

משתה יפואי

 

ארוחה אצל לילה וחמודי מזכירה משתאות של פעם ואירוח מלכים. הבית של לילה וחמודי הוא ארמון עות'מאני מהמאה ה-19, המעוצב בטוב טעם ובהשראה אוריינטלית עתיקה, עם כלי נחושת פרסיים עתיקים מרהיבים ביופיים. בחורף הסעודה נערכת בסלון מול האח הבוערת ובקיץ ניתן להשקיף מהמרפסת על חופה של תל אביב ועל נופה הקסום של יפו.
 
ריחות הבישולים של חמודי נישאים ברחבי הארמון ומשכרים את האורחים: קוסקוס פירות-ים עם דלעת וגרגירי חומוס עם ניחוחות של אניס, צלעות טלה מאודים בתנור עם "פריקה" ופירות יבשים בקינמון והל, מרק חצילים קלויים עם חלב קוקוס ועלי טימין, ו"מרקיז" שוקולד בפיסטוק חלבי וקוניאק עם שבבי ריבת דלעת לקינוח. תענוג של אלף לילה ולילה.
 

של מי> חמודי ולילה חבשי
כדאי לדעת> בארוחות ניתן לשלב פעילות תרבותית, כגון מפגש עם מספרי סיפורים, רקדנית בטן, נגן ג'ז ומורה לתופים, שלילה וחמודי ממליצים עליהם, או סדנאות בישול של חמודי בעצמו.
הכי הכי> קלמרי על גחלים עם
גבינה בולגרית וחצילים קלויים מעוטרים בעלי זעתר.
טלפקס> 03-6814052
אתר> www.housethree.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

House Number 3
Gourmet Hospitality for Groups
In an Ottoman house in old Jaffa, Layla and Hamoudi offer their special meals in a tranquil and intimate atmosphere. On the roof, on the porch or at the yard, you’ll enjoy Hamoudi’s contemporary Arab kitchen - seafood and fish, meats, pastries, or vegetarian and organic food. With Layla’s hosting and some Goat Ossobuco, Mascarpone Kanafeh and the view of Jaffa - who said life
isn’t beautiful?
Add> 3 Amiad St. Jaffa
Tel> 03-6814052, 054-6241163
Web> www.housethree.co.il