במטבח של בושי Bossi's Kitchen

000
סדנאות בישול בכפר
כתובת> האורנים 33, כפר שמריהו טלפון> 054-6660011, 09-9567097

חופשה בכפר

במטבחה הכפרי של בושֹי מרדור מתכנסים אוהבי המטבח לבשל מטעמים ים תיכוניים סביב תנור הברזל הענק. הסדנאות האינטימיות, האפופות בניחוחות פרובנס, מבוססות על מטבח "דה טרואר", כלומר שימוש במוצרים עונתיים וטריים, עם שמן זית ועשבי תיבול. את אהבתה של בושׂי למטבח ואת ההתמחות שרכשה בשנותיה בבריסל, הבירה הקולינרית של אירופה, היא מעבירה בהתלהבות לתלמידיה,
חובבים ומקצוענים כאחד. במהלך הסדנאות תתנסו באופן מעשי בבישול ותקנחו בארוחת גורמה בת חמש מנות שאותה הכנתם. כבשלנית-על ומורה בחסד, תחשוף בושׂי את השף הפנימי החבוי בכל אחד. היא תצייד אתכם במתכונים נהדרים ופשוטים שישדרגו את תפקודכם במטבח, במידע על חידושים בתחום אביזרי המטבח, ובטיפים מצוינים לבישול איכותי במטבח הפרטי.

של מי> בושֹׂי (בשמת) מרדור
כדאי לדעת> לא רק לבשלניות מנוסות ולא לנשים בלבד. הסדנאות, עד 8 משתתפים, מתאימות גם לאירועים משפחתיים אינטימיים ולגיבוש חברתי ועסקי.
הכי הכי> אם לצטט מדברי אחת התלמידות: "ביליתי 4 שעות קסומות בפרובנס. איך חוזרים בבת אחת לחיים האמיתיים?"
אתר> www.bossi.co.il
מייל> bossi.kitchen@gmail.com
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

Bossi's Kitchen
Cuisine Workshop
To learn how to cook a gourmet meal, all you have to do is attend Bossi's workshop. Bossi is a gifted teacher who passionately shares her cooking skills, using only seasonal, fresh ingredients. After enjoying a full meal you'll take home great yet simple recipes and tips for gourmet home cooking.
Add> 33 HaOranim St.
Kfar Shmaryahu
Tel> 054-6660011, 09-9567097
Web> www.bossi.co.il
Mail>bossi.kitchen@gmail.com