ציפי פרנק Tzipy Frank

000
תכנון, עיצוב והוראת תאורה אדריכלית
כתובת> אוסישקין 48, רמת השרון טלפון> 03-5403811, 054-3052390

לראות את האור

עבודתה של ציפי פרנק, המתמחה בתכנון תאורה אדריכלית בארץ ובעולם זה 25 שנים, מבוססת על שימוש בטכנולוגיות חדישות והתאמתן לאורח חייו של הלקוח ויצירת תחושה טובה בחללים. ציפי, בעלת MA בתכנון ערים ומומחית בעלת שם לתכנון תאורה, יוצרת את התחושה המתאימה לכל חלל, בהתאם לסוג הפעילות המתרחשת בו. מטרתה של ציפי היא ליצור את התאורה הנכונה, הנעימה והאיכותית תוך התייחסות מעמיקה לפרטים ולסגנון העיצוב של החלל וכמובן, 
תוך שמירה על בטיחות. ציפי גורסת ש"רק מה שמואר רואים", והמוטו הזה מוביל את היחס שלה לכל פרט בבית. ציפי משלבת בעבודתה טרנדים עדכניים, ידע מקצועי נרחב והבנה של אור וכלי הארה. הרעיונות החדשניים שלה הופכים כל חלל לבמה מרגשת לחיים.

של מי> ציפי פרנק
כדאי לדעת> אפשר לקבל מציפי שירות סטיילינג אישי לבית ופגישות ייעוץ שיעזרו לכם למקסם את הפוטנציאל של ביתכם.
הכי הכי> ציפי מעניקה ללקוחותיה איכות וסגנון חיים, גם באמצעות מערכות תאורה חכמות שמקלות באופן משמעותי את התנהלות החיים. העבודה היצירתית של ציפי משלבת בין האמנות והמדע של הארת הסביבה האנושית.
פקס>
אתר> www.tzipyfrank.com
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

Tzipy Frank
Luxury Lighting
Protecting the environment, using innovative techniques and adjusting to the client’s lifestyle are the basis for Tzipy Frank’s work - an architect specializing in lighting design. Tzipi creates the right lighting - pleasant and of the highest quality - while relating to the detail’s and the space’s style. Her magic touch turns any space into an exciting stage for life.
Add> Osishkin 48, Ramat HaSharon.
Tel> ,
Web> www.tzipyfrank.com