תמרינדי Tamarindi

000
חפצים ואווירה לבית, אופנה ואקססוריז
כתובת> אוסישקין 60, רמת השרון טלפון> 03-5474216

סאן ז'רמן ברמת השרון

תמרינדי היא חנות בוטיק המשלבת אהבה ליופי, לסגנון ולאופנה. בעלת החנות, אביגיל, בוגרת לימודי עיצוב פנים באסכולה ולימודי אופנה בניו יורק, מייבאת ובוחרת בקפידה פריטי עיצוב לבית מהולנד, בלגיה, דנמרק וצרפת, ממיטב החברות המובילות בתחום. הפריטים בתמרינדי הופכים את החלל הפרטי לנעים יותר. כלי בית ייחודיים, שנדליירים, כיסויי מיטה ומצעים משובחים, סבונים מבית "Gianna rose", נרות ריחניים במגוון צורות וצבעים וניחוחות יוקרתיים לבית
מבית "Esteban" הצרפתית ו- "Millfiori" האיטלקית. לקראת אביב 2009, תוצג גם קולקציית בגדים ואקססוריז נחשקת בייבוא מצומצם, של מותגים עכשוויים כמו "Day", "Velvet", "Graham & Spencer" ועוד. ואם כל זה לא מספיק בשביל שתרגישו בחו"ל, הרי שבכל סוף שבוע נפתח בכניסה לחנות שוק פרחים קטן, המוסיף ריחות וצבעים לאווירה.

של מי> אביגיל הלפרן
כדאי לדעת> כל פריט, קטן כגדול, נארז בקפידה ובתשומת לב באריזה שהיא עצמה מתנה ראויה.
הכי הכי> ב-2009 יפתח לראשונה מועדון הלקוחות היוקרתי של תמרינדי, המקנה לחבריו הטבות מיוחדות כמו גם הודעה מוקדמת על הגעתם של משלוחים חדשים.
אתר> www.tamarindi.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 20:00-09:00 שישי 15:00-09:00
 

Tamarindi
Home Decoration,
Fashion and Accessories
Tamarindi specializes in imported house wares from Holland, Belgium, Denmark and France, classicaly and elegantly designed: lamps, textiles, mirrors, tables, dressers and more. In spring 2009 exclusive items by "Velvet", "Day" and "Graham & Spencer" will be on display, among others. At weekends there's a flower market at the entrance, which adds natural scents and colors.
Add> 60 Osishkin St. Ramat Hasharon
Tel> 03-5474216
Web> www.tamarindi.co.il