סטוריבורד StoryBoard

000
  תצלומי משפחה כפריט עיצובי
כתובת> יגיע כפיים 3, תל אביב טלפון> 03-6878577

מסגרת משפחתית

מסגרת משפחתית
תמונות משפחתיות על הקיר הופכות כל חלל לפינה חמה וביתית. כשהתמונות מצולמות, מעוצבות וממוסגרות ביד אמן, הן הופכות לפריט עיצובי. וזו בדיוק ההתמחות של "סטוריבורד". בסטודיו של רוני אבירי ואווה גז הופכים את הצילומים המשפחתיים לאמנות. התהליך מתחיל בסשן צילום חוויתי ומספר ימים לאחר מכן נערכת פגישת צפייה שבה מוקרנות התמונות על מסך גדול והתמונות האהובות נבחרות. לאחר תהליך עיבוד גרפי, הגדלה, הדפסה ומסגור תקבלו לידיכם את התוצאה, המתאימה בדיוק לקיר המיועד.
שלל דגמים כוללים הדפסות תצלום על פרספקס, יציקות פרספקס ומסגור קלאסי בעץ איכותי. שירות הפרימיום יאפשר לכם לבחור את הדגם המתאים לכם בעצה אחת עם מעצב פנים או עם אדריכל. התמונות היפהפיות הן מתנה אידאלית לאהובים וגם לעצמכם.

של מי> רוני אבירי ואווה גז
כדאי לדעת> המוצר המוגמר מגיע ללקוח תוך חודש, ולכן אם התמונות מיועדות לאירוע מסוים, יש להזמינן מראש. אפשר גם להעניק יום צילום כשובר מתנה.
הכי הכי> דגם "אופיר" - דגם מקורי שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר: תצלומים יצוקים בתוך קוביות של פרספקס, מרוחקים מהקיר ויוצרים אשליה של תמונות מרחפות באוויר.
פקס> 153-3-6878577
אתר< www.storyboard.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש
 

StoryBoard
Family Photos as Design Items
Family photos on the wall turn any space into a warm and homey corner, and when photographed, designed and framed by an artist, they become a designer’s item. In “StoryBoard”, Roni Abiri and Eva Gez will turn your family portraits into art. Professionals will photograph you, process, print and frame the photo, designed especially for your wall. Printing on plexiglas also available. An ideal present for your loved ones.
Add> 3 Yagia Kapaim St. Tel Aviv
Tel> 03-6878577
Web> www.storybord.co.il