רוחמה שרון Ruhama Sharon

000
ריצופים וחיפויים מיוחדים לבית ולחוץ
כתובת> רבניצקי 6, סגולה, פתח-תקווה טלפון> 03-9312047

חיילת הטרה קוטה

לרוחמה שרון יש אריחים וריצופים, המעוררים מחשבות על תה צמחים צונן שנלגם בגינה שקטה בפרובאנס או בטוסקנה. או על חדר אמבטיה מרווח, מואר, בחופשה בדרום צרפת. או על עיטור פסיפס בסגנון ים תיכוני שראיתם ביוון. כל התמונות היפות האלה צריכות ריצוף וחיפוי נכון, והבוטיק המגוון הזה מתמחה באריחים בטעם מיוחד. רוחמה מייבאת את האריחים מאיטליה, ספרד וצרפת, רבים מהם עשויים במלאכת יד.
 
מגוון הצבעים והטקסטורות עצום ויש גם מידות יוצאות דופן וצורות מיוחדות, כמו משושים, מלבנים
,"METRO TILES" ועוד. עוד מוצרים ייחודיים בבוטיק - משטחי עבודה צבעוניים (במקום שיש) ומשרביות - לבנים חלולות המשמשות לחציצה בין חללים מבלי לסגור אותם הרמטית.
 

של מי> רוחמה שרון
כדאי לדעת> בחנות יש מחלקה חדשה של ריצופי שומשום ובטון, כמו פעם, בבתים הישנים של יפו. האריחים הללו מגיעים עם מבחר ענק של עיטורים שמיוצרים מהגוונים שאתם בוחרים.
הכי הכי> אריחי גרניט פורצלן במראה עץ עתיק, ממש כמו דק מעץ מיושן. מגיעים בחמישה גוונים ומתאימים לגינה ולבית.
חניה> צמודה למקום
אתר> www.ruhama-sharon.co.il www.mashrabiot.co.il
שעות פתיחה > א' 09:00-14:00
ב'-ה' 09:00-18:00, ו' 09:00-14:00
 

Ruhama Sharon
Imported Tiles
Ruhama Sharon‘s tiles will make you think of a tranquil garden in Provence or Tuscany, a spacious bathroom in France or a beautiful Mediterranean mosaic from Greece. Here you’ll find these kinds of handmade tiles, imported from Italy, Spain and France, with a vast selection of color, textures, shapes and sizes. Also available are colorful work areas and hollow bricks that serve as partitions without blocking the space.
Add> 6 Ravnitski St. Sgula, Petach Tiqwa.
Tel> 03-9312047
Web>www.ruhama-sharon.co.il, www.mashrabiot.co.il