רהיטי פיטרו Pitaro Furniture

000
ריהוט משרדי ופרויקטים
כתובת> הסדנה 13, אזור התעשייה, חולון טלפון> 03-5503701

מלבישים חלל

עיצוב המשרד שלנו משקף את מי שאנחנו - רכים או ענייניים, מקצועיים או ביתיים. ב"פיטרו" תמצאו את הקלאסיקה של הריהוט המשרדי, משתרעת על פני חלל תצוגה גדול ומרשים. מיטב המותגים המיובאים מארצות הברית ומאירופה, בשילוב ייצור מקומי לפי הזמנה מיוחדת. כל אלה חוברים יחד לעיצוב המושלם. מיזוג של חדשנות, קדמה, נוחות, איכות ועיצוב הפכו את החנות,
שהמוטו שלה הוא ,"Dress your Space" למוקד עלייה לרגל לאדריכלים ולמעצבים. בקולקציה תמצאו פתרונות עיצוביים וארגונומיים עבור חדרי ישיבות, חדרי מנהלים, מערכות "open space", חדרי המתנה ולובי ובעצם כל חלל שתבקשו. בנוסף תמצאו גם אביזרים משלימים לאחסון ולדקורציה ומוצרי אווירה. אז קדימה לעבודה.

של מי> אורה ושלום בלכמן
כדאי לדעת> SMB - "Small Medium Businesses" הוא תחום חדש המאפשר גם לבעלי עסקים קטנים, או לכאלה שאין באמתחתם תכניות שרטוט, ליהנות משירותו של מעצב הבית.
הכי הכי> כיסא עבודה קלאסי "Aeron", מבית חברת "Herman Miller".
פקס>
אתר> www.pitaro.co.il
שעות פתיחה > א'-ה' 9:00-17:00
שישי וערבי חג 09:00-13:00
או בתיאום מראש
 

Pitaro Furniture
Office Furniture and Projects
Our office’s looks is what we put on display for our customers. At “Pitaro” you’ll find classical office furniture and items by the best of brands, with ergonomic and designed solutions for conference rooms, executive rooms, open spaces, lobbies and more.
So get to work.
Add> 13 Hasadna St. Industrial area, Holon
Tel>
Web> www.pitaro.co.il