איסימה Issima

000
נרות, פמוטים ואביזרים נלווים
כתובת> עמק יזרעאל 33, קדימה טלפון> 054-7672988

נר לרגלייך

אוהבי
אוהבי הנרות ודאי ישמחו לגלות את החנות האינטרנטית של דומיניק מעיין. מי שרגילה להדליק נר ריחני שילווה את האמבטיה, או מי שאוהב לסעוד לאור נרות, ימצאו בחנות נרות במגוון עצום של דגמים, גדלים, צבעים וניחוחות, לכל מצב רוח ומאורע. דומיניק מייבאת את המוצרים מארץ הולדתה, צרפת. נוסף לנרות היא מוכרת גם פמוטים, מעמדים מהודרים, סרטים, טבעות ושאר מוצרים נלווים - כולם באיכות מעולה.
הקולקציה מתחדשת כל העת, והמגוון מבטיח שתמצאו כאן כל מה שתוכלו לחלום עליו - נרות כמתנה ליולדת, נרות ענק לחוץ, נרות למקומות בילוי ואפילו לחדרי ישיבות. מעכשיו תוכל הלהבה המהפנטת של הנר לשמש אלמנט דקורטיבי נוסף בביתכם.

של מי> דומיניק מעיין
כדאי לדעת> דומיניק היא יועצת פאנג-שוויי מוסמכת, שלמדה את התורה באוניברסיטת סינגפור. על פי תורה זו היסוד של דומיניק הוא אש, והוא שהוביל אותה לעסוק בתחום הנרות, שיכולים לשנות תחושה ואווירה כבמטה קסם.
הכי הכי> נר בצורת פרח גדול לסידור שולחן, שאפשר למלא ולעשות בו שימוש חוזר. הנר מונח על בסיס עשוי שעווה ומראהו כשל פסל. יש דגמים בכמה צבעים.
אתר> www.issima.co.il
שעות פתיחה> 24 שעות באתר האינטרנט. כדי לבוא לראות יש צורך בתיאום מראש.
 

Issima
Candles, Candlesticks
and accessories
Candle lovers shall be happy to find this e-shop, by Dominique Ma'ayan. Candles in a huge variety of models, sizes, colors and scents are available to accompany your dinner or light your bathtub. Candlesticks, ornate pedestals, ribbons, rings and many other accessories are also available.
Let the hypnotizing flame of the candle decorate your home.
Add> 33 Emek Izrael St. Kadima
Tel> 054-7672988
Web> www.issima.co.il