הביטאט Habitat

000
חגיגה של מעצבים ועיצובים
כתובת> אבן גבירול 2, קרליבך 43, תל אביב טלפון> 03-6951282

מפגש צמרת

הייחוד של "הביטאט" הוא בבחירה רבת הטעם של הפריטים במקום על ידי הבעלים, אתי מאירוביץ. מצוידת בטעם מגובש, ייחודי, אלגנטי ואינטליגנטי, בוחרת מאירוביץ, כמו אוצרת מיומנת, את כל מה שייכנס לחנות שלה. במקום תוכלו למצוא מבחר של רהיטים מודרניים לבית, כולל פריטים ואביזרים, כולם עוצבו בידי מעצבים
ותיקים וידועי שם כמו פיליפ סטארק או צ'רלס וריי איימס וגם מעצבים צעירים מעוררי עניין. חלק מהפריטים נחשבים בעלי ערך מוזיאלי ואפילו תוכלו לקבל הסבר ידעני על כל אלה. ככה תוכלו להתקשט ברהיט מיוחד ובשיעור מזורז בעיצוב.

של מי> רמי ואתי מאירוביץ
כדאי לדעת> בקרוב יפתח ברחוב המדע בהרצליה פיתוח המתחם החדש של הביטאט. במילים אחרות צפו ל-3600 מ"ר של כל מה שחלמתם לבית, תחת קורת גג אחת. הפתיחה תהיה ללא ספק אירוע השנה בעולם העיצוב. אל תגידו שלא סיפרנו לכם.
הכי הכי> Object Collection של חברת "B&B" - סדרת אביזרים משלימים לבית של מעצבים מובילים, כמו Jean-Marie Massaud, Marcel Wanders.
פקס>
אתר> www.habitat.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-19:00
שישי 10:00-14:00
סניפים> דיזיין סנטר - בני ברק; שנקר 5 - הרצליה פיתוח.
 

Habitat
Elite Furniture and Accessories
Habitat is famous for its unique display of the leading international designers in home and office furniture, household appliances, kitchen utensils and a wide range of accessories. Philippe Starck, Eames and interesting young designers. In 2009, a 3,600 square meters new space will be opened, with numerous items, reflecting Habitat's design concept. One visit will cover all your design needs.
Add> Tel Aviv: 2 Ibn Gvirol St.
43 Karlibach St. / Bney Brak: Design Center / Herzlia Pituah: 5 Shenkar St.
Tel>
Web> www.habitat.co.il