דקו רום DECOROM

000
מוצרים להלבשת הבית: בדי וילונות, בדי ריפוד ומוצרים נלווים
כתובת> הורדים 11, סביון טלפון> 03-5345346

בית בד

השמועה עוברת מפה לאוזן - בין קירותיו של הסטודיו של "DECOROM" בסביון מסתתר קסם. הסטודיו המעוצב בקפידה הוא מקום משכנם של מאות אלפי בדים ואריגים, ממיטב היצרנים ובתי העיצוב בעולם ושל מותגים כגון "Domestic", "Casamance", "Libeco" ועוד. בדים למפות ולכריות, לריפוד ספות וכורסאות ולווילונות, בשלל גוונים, מרקמים וחומרים. החברה המשפחתית מציעה ללקוח לא רק מגוון מדהים, אלא גם שירותי עיצוב וייעוץ.
קטלוגים ערוכים בחוכמה יעזרו לכם לשלב בין חומרים וסגנונות שונים של בדים כדי ליצור מראה מעוצב לבית כולו. בין בדי פשתן וכותנה טבעיים ואקו-שיקיים, בדי משי רקומים ביד או בדים בשיבוץ אבני סברובסקי, כל סגנון מוצא כאן ייצוג. הכל כל כך יפה שקצת קשה לבחור, אבל אל תדאגו - בשביל זה יש כאן צוות חם ויחס אישי וידידותי.

של מי> קובי רום
כדאי לדעת> החברה עובדת בשיתוף אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים ומלווה באופן אישי את תהליך הלבשת הבית ועיצובו.
הכי הכי> בדי משי פראי בצבעוניות ייחודית, רקומים ביד.
מייל> info@decorom.com
אתר> www.decorom.com
חניה> חינם, צמודה למקום
פקס>
שעות פתיחה> א'-ה' 08:00-17:00 שישי בתיאום מראש
 

Decorom
Drapery and Upholstery
“Decorom” offers a vast variety of textile products: unique drapery, pillows, table maps, upholstery, beddings and wall covers - all displayed in a multitude of colors, patterns and materials.
The complementary items -
towels, mirrors and even porcelain plates - will enable you to redecorate your entire house, with surprising combinations or following a clear line.
Add> 11 Havradim St. Savion
Tel>
Web>www.decorom.com
Mail> info@decorom.com