בולטהאופ Bulthaup

000
מערכות מטבח
כתובת> דיזנגוף 295, תל-אביב טלפון> 03-5429900

המטבח, לב הבית

המטבח, לב הבית
בשנת 1949 ייסד מרטין בולטהאופ את מפעל הריהוט שלו בבודנקירשן שבחבל בוואריה. הנציגות הישראלית שקמה כאן כחמישים שנה לאחר מכן שומרת על ערכי היסוד של החברה-האם: שימוש בחומרים איכותיים בלבד ואדריכלות נקייה, מושפעת מעקרונות הבאוהאוס וחפה מהצטעצעות. על פי תפיסת העולם של החברה, המטבח הוא מקום המפגש המרכזי של יושבי הבית -
שם אוכלים, נפגשים וחוגגים את החיים. לצד שמירה על העקרונות המסורתיים של החברה, מגלים ב"בולטהאופ" גם גמישות רבה בכל הקשור לתכנון המטבח, בהתאם לצרכיו המיוחדים של כל לקוח. הפרטים הקטנים גאוניים. למשל ארגז לחם נושם וקרש לחיתוך הנשלף מהקיר. לאחרונה חודש אולם התצוגה ובו מספר רב של מטבחים בעיצובים חדישים.

של מי> רן פרסברג
כדאי לדעת> כדי לשמור על סטנדרטים גבוהים ואחידים בסניפי "בולטהאופ" ברחבי העולם, מחויבים מתקיני החברה ומעצביה לעבור הכשרה מקצועית במרכז החברה הנמצא בגרמניה.
הכי הכי> קיר מולטי פונקציונלי המאפשר תליית רהיטים באופן חופשי ומעניק תחושה של עיצוב מרחף.
אתר> www.bulthaup.co.il
פקס>
שעות פתיחה> א'-ה' 09:00-19:00
שישי 13:00-09:00
 

Bulthaup
Kitchens
"Bulthaup" has been represented in Israel since 1994. Strict about following their international standards, the kitchens keep with the spirit of the Bauhaus principles and are both minimalist and quietly classic. “Bulthaup” Israel offers superior levels of service and uncompromising quality control.
Add> 295 Dizengof St. Tel-Aviv
Tel>
Web> www.bulthaup.co.il