כותרת

000
צילומי הריון ומשפחה
כתובת> סמטה אלמונית 7, תל אביב טלפון> 03-5288995/ 052-3666217

דמי מור, מאחורייך

עבור נשים רבות תקופת ההריון טומנת בחובה תחושה נדירה למדי של אהבה לגופן ושל גאווה אמיתית בו, בין אם הן נמוכות או גבוהות, רזות או שמנות, חלקות שיער או מתולתלות. ניצן חרמוני מצלמת בסטודיו שלה נשים בהריון כבר 11 שנים, לוכדת ברגישות ובמיומנות את התחושות הללו ומעניקה לנשים חוויה אסתטית, מרגיעה ומעצימה.
בסטודיו יש צוות הדואג ללבוש, איפור ועיצוב שיער, כך שלצילומים כל מה שתצטרכי להביא הוא את עצמך. התוצאה הסופית - אלבום צילומים מרגש, מזכרת מהתקופה. אפשר גם לרכוש בסטודיו ספר צילומים של ניצן, "שקית הממתקים של אלוהים", שצילומיו מלווים בשירים ובציטוטים בנושא הריון מפי משוררים ישראלים.

של מי> ניצן חרמוני
כדאי לדעת> אפשר להגיע
לסטודיו עם הרך הנולד, להצטלם לאחר הלידה ו"לסגור מעגל". חרמוני מציעה גם צילומים משפחתיים - כמה דורות יחדיו, למזכרת היסטורית-משפחתית מרגשת.
הכי הכי> לוחות שנה מעוטרים בתמונות המשפחה וסרגלי מדידה שבהם משולבים תצלומי הילדים.
אתר> www.nitsan.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 08:00-21:00
שישי 08:00-13:00
 

Nitsan Hermoni
Pregnancy and Family Photography
For many women, pregnancy is a time of a rare love for their bodies, genuine physical pride. Nitsan Hermoni has been photographing pregnant women for 11 years, with sensitivity and expertise, giving them an aesthetic, soothing and empowering experience. Clothing, make up and hairdressing are included, so all you have to bring is yourself. The final result - an album of moving photos - is a beautiful reminder of a unique period in life.
Add> 7 Simta Almonit St. Tel Aviv
Tel> 03-5288995/ 052-3666217
Web> www.nitsan.co.il