אקמר יאכטינג Ekmar Yachting

000
השכרת יאכטות בתורכיה ובאיי יוון
כתובת> מרמריס, תורכיה טלפון> 90-533-3698-280+

עוגן הרם!

אתם שוכבים על הסיפון. הרוח מלטפת, המים צלולים, פה ושם אתם חולפים על פני מפרץ שלו. רוצים לעצור? בבקשה. ב"אקמר יאכטינג" משכירים גולטים (ספינות מפרשים מסורתיות הבנויות מעץ) להפלגות של סופי שבוע או שבוע שלם. הספינה מושכרת יחד עם צוות מיומן הכולל סקיפר, אנשי תחזוקה וטבח והיא מרווחת ומצוידת בטלוויזיה, במיזוג אוויר, בחדרים זוגיים ובסיפון מקורה ובו שולחן אוכל.
נמלי המוצא הם מרמריס, בודרום וגוסק, ויעד ההפלגה והמסלול נקבעים על פי רצון הלקוח: איים מבודדים, אתרי צלילה ועוד. כל מסלול באזור זה של הים התיכון מבטיח מפגש עם טבע מקסים, תרבויות מרתקות ואוכל משובח. השירות והתנאים הם ברמה של מלון חמישה כוכבים. השקט והשלווה - ברמה של אי בודד.

כדאי לדעת> הגולטים מיועדים לקבוצות בנות 4 עד 14 מפליגים. אפשר להזמין שירותי עיסוי וכן ציוד ספורט ימי: אופנוע ים, סירת סקי, גלשנים וציוד צלילה.
הכי הכי> שיט ביאכטה המפוארת "Papa Joe", ספינה באורך 35 מטרים, בעיצוב חדשני.
פקס> 90-252-4123-115+
אתר> www.ekmaryachting.com
אימייל> sibel@ekmarturizm.com
שעות פתיחה> 20:00-09:00
 

Ekmar Yachting
Yacht rentals in Turkey and the islands of Greece
At “Ekmar Yachting” you can rent Gullets (a traditional sail boat made of wood), complete with a professional crew, including a skipper and a chef. The boat is well equipped and the course varies according to the will of the client. Beautiful landscapes, exciting cultures and great food guaranteed.
Add> Marmaris, Turkey